Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Tweeners diktují tempo a jsou již v čele LVDL

TWEENERS

Ve středu 26. srpna 2020 se nám v Xbowlingu ValMez uskutečnil již čtvrtý hrací den Letní Valašské Devítkové ligy. Tabulka se nám definitivně před posledním kolem rozdělila na dva tábory. Tři týmy bojují o vítězství a účast v Lize mistrů v Praze a tři týmy bojující o čest a co nejlepší umístění.

Vítěz předchozích dvou HD, Tweeners (23 b. – celkem 68 b.), nepolevil a pokračoval ve velmi dobrém výkonu. Rozhodující byl především závěrečný zápas proti CNC, který zvládli Tweeners na výbornou, zvítězili 5:0 a v tabulce se bodově urvali nejen tomuto družstvu, ale na NO NAME získali náskok 3 body. Na své cestě k pozici lídra ztratili ve 4. HD pouze 2 bodíky. Na druhé místo tak klesl NO NAME (16 b. – celkem 65 b.), který tentokrát prohrál oba zápasy se svými největšími soupeři a stálo ho to tak vedoucí postavení v tabulce. Nicméně 3 body ztráty není ještě žádné tragédie. Zlepšený výkon předvedl CNC Produkt (17 b. – celkem 57 b.), ale výše popsaná prohra s Tweeners jej srazila do kolen, co se týče myšlenek na boj o první místo. V závěrečném kole tak bude muset spoléhat nejen na svůj výkon, ale také na klopýtnutí soupeřů.

Zajímavě se nám vyvíjí také druhá polovina tabulky. I když na svůj pěkný výkon z minulého kola nenavázal tým Za řekou (6 b. – celkem 39 b.), tak si i nadále drží čtvrtou příčku. Ovšem ze zálohy útočí pátý Black Horse (10 b. – celkem 36,5 b.). Ten si z této trojice počínal nejlépe a odpoutal se ze dna tabulky. Na hony vzdálený předchozím večerům byl výkon Republiky (3 b. – celkem 34,5 b.). Od výborného druhého večera se ne a ne najít a výsledkem je propad na šesté místo tabulky. Ovšem bodový rozdíl mezi čtvrtým a šestým týmem je pouze 4,5 bodu a po závěrečném hvizdu příští týden může být vše jinak.

A jdeme na opravdu krásné statistiky čtvrtého kola. Parádní výkon předvedl hráč večera, Tomáš Helešic (Tweeners). Zahrál krásný průměr 250,20 bodu, získal plný počet 5 bodů, stejně jako jeho spoluhráč Láďa Krusberský a o nejvyšší nához 278 bodů se podělil s Mirou Mrockem (CNC Produkt) a Davidem Kleinem (NO NAME). Nejlepší ženou večera se stala Iva Fojtíková (NO NAME) s průměrem 220,20 bodu. Co se týmových statistik týče, tak nejvyšší nához 746 bodů zahrál NO NAME a nejlepší celovečerní průměr 680,40 bodu předvedl CNC Produkt.

Ze čtvrtého hracího dne LVDL je to vše. K závěrečnému pátému kolu se sejdeme za týden, ve středu 2. září 2020, začátek v tradičních 18:00 hodin. Po jeho skončení proběhne tradiční vyhlášení celkových výsledků. Díky za krásný letní bowlingový večer a v našem Vašem centru Xbowling ValMez se těšíme brzy na viděnou.

Výsledky a statistiky – ZDE

Váš Xbowling Team – bowling ValMez

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb