Expres zprávy

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Tweeners se nevzdávají a ještě bojují o postup ze sk. A

TWEENERS

Ve středu 21.7.2021 pokračovala Letní Valašská Devítková ligaXbowlingu ValMez a již svůj 4. hrací den si naplánovala skupiny A. Tentokrát převzali otěže nebo spíš konečně převzali otěže Tweeners a ještě zdramatizovali boje o postup do finálové skupiny A. Uvidíme, zda jim to po zpackaném rozjezdu soutěže bude k něčemu dobré, protože aktuálně třetí tým tabulky MRK zahrál také dobře a svou postupovou šanci drží zuby nehty.

Tak si pojďme tento 4. HD zrekapitulovat. Bez prohry a se ztrátou pouhých 5 bodů byli nejlepší Tweeners (20 b. – celkem 46,5), v tabulce se posunuli již na 4. místo, ale na postup ztrácí ještě 6,5 bodu. O vítězství v kole a postup na vedoucí pozici bojoval až do posledního zápasu NO NAME (17 b. – celkem 67 b.). Tady však narazil na tým MRK (16 b. – celkem 53 b.) a odešel poražen 1:4. Tento zápas byl asi jeden z nejdůležitějších pro vývoj tabulky. NO NAME je díky prohře stále druhý, ale pouze 0,5 bodíku za lídrem skupiny. MRK měl před tímto zápasem již nůž na krku, protože rupl s Tweeners 0:5 a další podobná prohra by mu hodně zkomplikovala postup do finálového Áčka. Vítězství nad NO NAME však opět posílilo jeho postupovou šanci. Vlažnější výkon tentokrát předvedl vedoucí Formprojekt (13 b. – celkem 67,5 b.) a málem přišel o výsostní postavení, které drží od 1. HD. V tuto chvíli je asi již rozhodnuto o prvních dvou účastnících finále B. Tým LTL Baťa (3 b. – celkem 39 b.) nenavázal na výborný výkon z minulého kola a v tabulce klesl na 5. místo. Tabulku pak uzavírá na 6. místě Zákulisí (6 b. – celkem 27 b.) a ač se snaží sebevíc, soupeři byli alespoň doposud nad jejích síly.

Ještě se podívejme na statistiky 4. kola. Hráčem večera se stal Tomáš Helešic (Tweeners) s průměrem 242,20 bodu a nejvyšším náhozem 278 bodů. Hned 6 hráčů získalo pro své týmy 4 body a jejich jména zjistíte ve výsledcích. Vyzdvihnout musíme také obě ženy z NO NAME, které se prosadily do TOP desítky. Šestá skončila Iva Fojtíková s průměrem 222,20 bodu a v těsném závěsu pak byla sedmá Anička Stromšíková s průměrem 217,40 bodu. Do týmových statistik se zapsal nejvyšším náhozem 729 bodů NO NAME a nejlepší průměr večera 679,20 bodu uhrál vítěz kola, Tweeners.

Ze čtvrtého hracího dne LVDL skupiny A je to vše. K rozhodujícímu pátému kolu se sejdeme opět za 14 dní, ve středu 4.8.2021, začátek v tradičních 18:00 hodin. Díky za krásný bowlingový večer a těšíme se s Vámi v našem centru Xbowling ValMez brzy na viděnou.

Výsledky 4. HD – ZDE

Váš Xbowling Team – bowling ValMez

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb