Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Tweeners slaví po třech letech vítězství v LVDL

Účastníci LVLDL 2020

Ve středu 2. září 2020 nám v Xbowlingu ValMez skončila závěrečným 5. hracím dnem Letní Valašská Devítková liga. Největší šanci na zisk tohoto letního bowlingového titulu týmů měli Tweeners a NO NAME, které před závěrečnými pěti zápasy dělily pouze 3 body, což je jeden vzájemný zápas. A jak to vše dopadlo?

Drama nakonec nepřipustili Tweeners (17 b. – celkem 85 b.). V prvním zápase sice klopýtli s týmem Za řekou, jenže od té chvíle šlapali jako dobře namazaný stroj a již dvě kola před koncem večera měli vítězství v kapse. Tweeners jsou tak prvním týmem, který v LVDL dokázal získat druhé celkové vítězství. Poprvé se z titulu radovali v roce 2017. Až poslední zápas rozhodl o druhém a třetím místě. Nakonec se z titulu vicemistra mohl těšit NO NAME (9 b. – celkem 74 b.) a třetí místo získal CNC Produkt (14 b. – celkem 71 b.).

Svůj nejlepší večer zažil tým Za řekou (16 b. – celkem 55 b.), když se stal druhým týmem HD a s přehledem si pohlídal konečné čtvrté místo. Boj byl také o čestné umístění a nakonec na pátém místě skončila po pěkném výkonu Republika (12 b. – celkem 46,5 b.). Šesté místo pak připadlo zkušenosti sbírajícímu družstvu Black Horse (7 b. – celkem 43,5 b.).

A nyní ke statistikám Devítkové ligy. Než se pustíme do výčtu celkových statistik, je nutno vyzdvihnout výkon Karla Orsága (Za řekou) v závěrečném 5. HD, když zahrál parádní průměr 260,20 bodu, který okořenil nejvyšším náhozem 297 bodů. Celkově se nejlepšími hráči stali Tomáš Helešic (Tweeners) s průměrem 235,30 bodu a Iva Fojtíková (NO NAME) s průměrem 220,52 bodu. Nejužitečnějším hráčem se se ziskem 17 bodů stal Mira Mrocek (CNC Produkt) a autorkou nejvyššího a zároveň maximálního možného náhozu 300 bodů se stala Žanda Pořízková (Republika). Týmové statistiky ovládl šampion Tweeners nejvyšším náhozem 786 bodů a nejlepším celkovým průměrem 651,64 bodu.

A tak nám skončil 5. ročník Letní Valašské Devítkové ligy. Vítězný tým Tweeners se tímto kvalifikoval na republikové finále, které se uskuteční v Best Bowlingu Zličín v neděli 18. října 2020. Bližší informace o tomto finále předáme kapitánovi Tweeners po zveřejnění propozic finále. Děkujeme všem týmům a jejich fanouškům za pět krásných letních bowlingových podvečerů a těšíme se s Vámi v našem centru Xbowling ValMez brzy na viděnou.

Výsledky a statistiky - ZDE

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb