Typolt + Ivanciv. Je to překvapení nebo ne?

1. místo - Petr Ivanciv, Pavel Typolt

Meat Double Sport připravil na dnešek sportovní mazání 39 stop, 2:1. Nezvyklé, ale pro dost lidí celkem dobře hratelné. Pro jiné ovšem zas tak moc ne...

Zahrát si přišlo jen pár dvojic, sešlo se několik omluv. Ulehčení tedy bylo v tom, že po kvalifikaci vypadávala pouze jediná dvojice.

Kvalifikaci vyhrála dvojice turnajových nováčků z Plzně - Stanislav NejezchlebaJiřím Klečkou. Naopak se nedařilo Kolářovým a ti sice dostali malou masnou cenu útěchy, ale faktem je, že to byli právě oni ti jediné, kdo po kvalifikaci skončili. Jistou satisfakci mohlo slibovat losování Bankomatu, ale ani tady jejich ruka šťastná dnes nebyla, správný PIN k vybrání neměl nikdo. Takže kompletní obsah jde do dalšího ovčínského turnaje, kterým je Ovčínský Pohár. A to tam bude už celkem slušná sumička.

Semifinále (KO na 2 hry) překvapení přineslo snad jen jedno - Lebedovi porazili domácí matadory Štochla se Stanishevským. Ti ale stejně postoupili do finále na nához. Druhou poraženou dvojicí co šla do finále na nához byli Lucka Kubelková s Láďou Švecem.

Finálové dvě hry se přičítají k semifinálovým. Vše rozhodla hra 257 Petra Ivanciva, jež s ohledem na solidní hry Petra i Pavla Typolta, znamenala definitivní postrk na 1. místo. Je otázka, zda to lze považovat za překvapení, protože oba hráli slušně, jen na Ovčíně většinou vítězili točenáři. Takže spíše ne, a o tom svědčí i skutečnost, že Meat Double tito dva spolu vyhráli už v únoru.  O 29 bodů zpět zůstala na druhém místě kombinovaná dvojice Zbyněk Třeška - Pavel Vacek a s odstupem dalších 18ti bodů se na třetí místo dostali Stanislav NejezchlebaJiřím Klečkou. Gratulujeme! Vítězové dostali vedle kvalitního vína typické ceny - značkové masné výrobky, zahraniční sýry a výběrové paštičky.

Nejvyšší náhozy zahráli ve dvojici Michal Spodniak s Petrem Richterem (448) a v jednotlivcích Petr Ivanciv (257). Ženou dne se stala Zuzka Lebedová, nejlepším juniorem Lucie Kubelková.

V celoroční tabulce se všem ostatním vzdálil Pavel Vacek, jelikož parťák Boris Guič nebyl a na něj se dotáhli Láďa Švec s Luckou Kubelkovou.

Díky všem hráčkám a hráčům. Příště se hraje 13. května, mazání bude opět sport, tentokrát kratší verze.

Vše kolem Meat Double Sport, jakož i dalších ovčínských turnajových sérií je na domovských stránkách www.way4u.cz, kudy se lze dostat i na obsazovačky jednotlivých turnajů, včetně té na Meat Double, která už je na příští turnajový den připravena.