Únorovou Bowling cz tour vyhrává František Spilka

V benešovské herně Scentra se v neděli 26.2. odehrál 2.turnaj bowlingové série Bowling cz tour 2017. Celkem si  přijelo zahrát 30 hráčů a hráček z nichž byl po kvalifikaci a následném semifinále nejlepší benešovský bowler David Ruml. Finále však ovládli jiní pravidelní účastníci benešovských turnajů. Třetí místo vybojovala Marie Frýbortová z Tábora a stala se tak po zásluze nejlepší ženou turnaje. Na prvním a druhém místě byla vzácná shoda v součtu finálových náhozů s hendikepy. O vítězi nakonec rozhodl nižší výkonnostní hendikep. František Spilka se raduje z vítězství před Tomášem Rathouským, který tak obhajuje druhé místo z úvodního turnaje. Nejvyšší nához měl hodnotu 263 a dosáhl jej již dříve zmíněný David Ruml ve čtvrté kvalifikační hře. Ceny za vítěze jednotlivých rund si odnesli Dalibor Polívka, Petr Eliáš a Tomáš Rathouský. V celkovém pořadí vede Tomáš Rathouský před Jaroslavem Bejšovcem a Františkem Spilkou. Děkuji všem hráčům a hráčkám za předvedené výkony, pohodovou atmosféru a budu se na Vás těšit na viděnou nejen v Benešově. Nejbližší turnaj se koná v neděli 12.března, kdy se hraje 3.turnaj Ferdinand devítkové série.