Únorový Senior Cup Tour Tišnov vyhrál Karel Bajer

Po měsíci se nám centrum Xbowling Tišnov stalo opět místem, kde své síly měli možnost poměřit hráči s věkem nad 50 let. V neděli 12. února se u nás konal další turnaj ze série Senior Cup Tour, ale již nového ročníku 2017. Tentokrát se na rozběh postavilo 17 hráčů, a tak o postup z kvalifikace byly těžké boje.

Po kvalifikaci, která se hraje na 6 her, kdy hra s nejnižším náhozem není započítána, nás opustilo jedenáct hráčů. Překvapením bylo, že vypadli i někteří favorité, kteří se pravidelně objevují na stupních vítězů. Na posledním 17. místě se tentokrát umístila Renča Vrtěnová, která si jako cenu útěchy odnesla poukaz na trénink a slevový poukaz na masáž. Na 7. místě se umístil Laďa Kohout, který se probojoval do finálové šestky, ale ze zdravotních důvodů z turnaje odstoupil, a přenechal tak své místo Daně Veselé, která dostala příležitost porvat se o vítězství s ostatními pány. Laďa si za sedmé místo odnesl slevový poukaz na bowling a poukaz na masáž.

Po kvalifikaci následovalo samozřejmě finále, které bylo velice napínavé, a výsledky některých hráčů hodně překvapily. Na 6. místě se umístil vítěz kvalifikace Franta Mach (300 b.). Na 5. místě skončil vítěz lednového Senior Cupu Pavel Petrák (301 b.). 4. místo obsadil hráč s největší fanouškovskou podporou Jarda Kolařík (328 b.). 3. místo uhrála Dana Veselá (331 b.), která se tak stala nejen nejlepší ženou turnaje, ale zároveň využila možnost zahrát si finále více než ukázkově! 2. místo obsadil Jirka Vítek (383 b.), který se na bedně umísťuje pravidelně a vítězem únorového Senior Cupu a svoje 1. místo s novou excentrickou koulí zaslouženě vyhrál Karel Bajer (405 b.). Gratulujeme!

Únorový Senior Cup je úspěšně za námi. Březnový turnaj se hraje 12. března a obsazovačka je již otevřena. Závěrem musíme poděkovat sponzorce našeho turnaje, kterou je Klára Siegelová a její masážní salon Zdravý Dotek. Děkujeme!