Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Úřadující Mistr LDL vyhrál 3. kolo skupiny B v Tišnově

Třetím kolem pokračovala LTDL 2021 skupina „B“, která tentokrát hrála v menšímu počtu pěti týmů, kde právo předehrávky využili Létem prohřátí Homonauti, kteří sice nevyhráli HD, jak bývá tradičním zvykem u předehrávajících týmů, ale na druhou stranu měli neskuteční první kolo. I přes to se vítězem kola stal tým Xbowling Tišnov. Gratulujeme!

Pohledem do tabulky už nám začíná být jasné, jakým směrem se bude tabulka ubírat. Máme za sebou první polovinu soutěže a tabulka je celkem konstantní, co se umístění týmů týče. Největší drama se událo v souboji o 3. místo, ze kterého lépe vyšel tým Jdem to zkusit.

Tabulka po 3. kole vypadá následovně: 1. místo Xbowling Tišnov (53 b.), 2. místo Válečci (46 b.), 3. místo Jdem to zkusit (37 b.), 4. místo Gule Boys (34 b.), 5. místo XXX YYY (29 b.) a 6. místo Létem prohřátí Homonauti (26 b.).

Hráčem kola byl Petr Šenk (Létem prohřátí Homonauti) s průměrem 237,60 a jako první ve skupině hodil 300! Nejlepší ženou kola byla Lucka Borková (Létem prohřátí Homonauti) s průměrem 191,80. A i v týmových statistikách mají Homonauti zářez, protože jim náleží nejvyšší nához kola 788. Xbowling Tišnov pak zaznamenal nejvyšší průměr kola 664,80.

Další kolo je na programu 21. července v 19:00 na našem centru Xbowling Tišnov. Budeme se na Vás těšit!

Výsledky 3. HD – ZDE

Váš Xbowling Team – bowling Tišnov

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb