Úvod do nové Bowling cz tour vyšel nejlépe Františku Čermákovi

V neděli 8. ledna se v S-centru Benešov odehrál úvodní turnaj Bowling cz tour 2023. Hrálo se na středním mazání wall street za účasti 34 hráčů a hráček. Kvalifikaci ovládla Blanka Heřmánková, která si do Benešova přijela zahrát po 3 letech a zahrála i nejvyšší turnajový nához 278 bodů! V následném semifinále byl nejlepší Jaroslav Butal st. Ve finále však dominoval hráč, který se do finále dostal doslova s odřenýma ušima. Kdopak to byl? František Čermák zahrál ve finále 264 a 195 a po zásluze zvítězil v 1. turnaji nového ročníku s pořadovým číslem 13. Druhé místo vybojovala Blanka Heřmánková a třetí místo bere všemi deseti Šimon Melcr, který tak byl současně vyhlášen i nejlepším hráčem kategorie "B" (pod 165).

Před semifinále proběhlo slavnostní vyhlášení a předávání cen za minulý ročník Bowling cz tour. Jen pro připomenutí zvítězila Marie Frýbortová. Na druhém místě skončil Milan Barnet. Třetí byl Gustav Horník, čtvrtý Otakar Frýbort, pátý Septimiu Claudiu Molnar a na místě šestém nejlepší rovinář Tomáš Mrkvička. Nejlepším hráčem kategorie "B" byl vyhlášen David Kumšta, druhé místo vybojoval Jiří Doležal a třetí místo patří Lence Bejšovcové. Nejlepší tři ženy byly: Marie Frýbortová, Lenka Bejšovcová a Jana Kocmanová. Věcné ceny od hlavního partnera série společnosti Bowling cz s.r.o. si dle pořadí v Tour vybrali hráči a hráčky v hlavní kategorii "A", poté ve vedlejších kategorii "B" a v kategorii žen. Tímto chci poděkovat nejen společnosti Bowling cz s.r.o., ale také S-centru Benešov a firmě Slavík Time. V neposlední řadě patří velké díky Vám hráčům.

Foto č.1 zleva: Blanka Heřmánková, František Čermák a Šimon Melcr.

Foto č.2: Molnar, Frýbortová, Frýbort, Horník, Barnet a Mrkvička.

Foto č.3: Milan Barnet, Marie Frýbortová a Gustav Horník.

Foto č.4: Jiří Doležal, David Kumšta a Lenka Bejšovcová.