Úvodní turnaj v režii hráčů z Tábora

V neděli 8. července se v Scentru Benešov odehrál 1. turnaj prázdninové minisérie Letního Scentrum cupu. Úvodního turnaje se zúčastnilo celkem 22 hráčů a hráček.

Kvalifikaci hrané na 6 her vévodila Marie Frýbortová s krásným průměrem přes 206 bodů na hru. Nejvyššího turnajového náhozu však dosáhl Petr Zach st., když zahrál v páté kvalifikační hře krásných 267 bodů.

Do finále tedy postupovalo 18 hráčů, mohl tedy vyhrát opravdu každý. Největší pozornost na sebe poutala dráha č.4, kde hráli oba dva výše zmiňovaní Marie Frýbortová a Petr Zach st. Rozhodlo se prakticky až v samém závěru třetí finálové hry a nejvíce se radoval Petr Zach, který po náhozech 209, 182 a 259 vyhrává úvodní díl prázdninové minisérie. Druhá tedy skončila Marie Frýbortová, která si jako jediná udržela celodenní průměr nad 200. Třetí místo vybojoval Gustav Horník. Tito tři hráči si mezi sebou rozdělily poukázky do restaurantu Grosso v celkové výši 1.500 kč plus lahve vína či sektu. Dále v Top 6 skončili: Jaroslava Kadlecová, Andrej Paračka a Lenka Bejšovcová.

Děkuji všem hráčům a hráčkám za účast a budu se těšit na viděnou při některém z dalších turnajů série, z které si vítěz odnese poukázku v hodnotě 1.500 kč, druhý v pořadí 1.000 kč a třetí 500 kč na výběr bowlingového zboží od společnosti Bowling cz s.r.o.

Foto č.1 zleva: Marie Frýbortová, Petr Zach st. a Gustav Horník.

Foto č.2: Marie Frýbortová (nejlepší žena) a Petr Zach st. (nejvyšší nához).

Foto č.3: momentka z turnaje.