Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Úvodní vítězství Ferdinand dvojic putuje do Tábora

V neděli 23. ledna začala v S-centru Benešov nová bowlingová série Ferdinand dvojice 2022. Za účasti 14 dvojic byli v kvalifikaci nejlepší nováčci benešovských turnajů, otec a syn Doležalovi z Tábora. Do semifinále postupovalo nejlepších 12 dvojic a tak jsme se bohužel museli rozloučit s 2 páry. V semifinále zahráli parádně Milan Barnet s Jardou Bejšovcem, když zahráli mimo jiné i nejvyšší turnajový nához 248 bodů.

Finále si zahrálo 6 nejlepších dvojic, z nichž to nejvíce padalo táborské dvojici Jaroslav Butal st. / František Spilka. Na druhém místě skončila dvojka S-centra Benešov Gustav Horník / David Ruml. Třetí místo vybojovali hráči BC Tigers, Milan Barnet s Jardou Bejšovcem.

Po kvalifikaci se losoval měšec ( 810 kč ) a tažené číslo 157 se shodovalo s náhozem hned dvou dvojic ( Jana Kocmanová / Václav Fiala a David Kumšta / Radek Slabý ). Nejlepším juniorem byl vyhlášen Jiří Doležal ml. Sladké náplasti za první nepostupující dvojici do finále si převzali Miroslav Krch a hráč rumunské národnosti Septimiu Claudiu Molnar. Další sladká odměna bude příště předána rodinné dvojici Kačka Brůčková / Marek Brůček.

Další turnaj Ferdinand dvojic se hraje 20. února, (OBSAZOVAČKA), ale již předtím, rovněž v neděli 6. února, začínáme Bowling cz tour 2022, kde hrajeme mimo jiné i o bowlingové koule! Všem hráčům a hráčkám děkuji za účast a budu se na Vás těšit někdy příště na viděnou.

Foto č.1 zleva: David Ruml, Gustav Horník, Jaroslav Butal, František Spilka, Jaroslav Bejšovec a Milan Barnet.

Foto č.2: Miroslav Krch a Septimiu Claudiu Molnar.

Foto č.3: David Kumšta, Radek Slabý, Václav Fiala a Jana Kocmanová.

Foto č.4: Jiří Doležal ml.

Výsledky turnaje – ZDE

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb