V 10. BBO dvojicích v Chomutově vítězí Toník Nahodil s Otou Szakosem

1. - 3. místo

Ve středu 10.10. se ve Strikelandu sešlo 18 dvojic, které podesáté bojovaly jak o vítězství, tak o body do celoročního žebříčku. Do semifinále jich postupovalo 12, do následného finále 6. V kvalifikaci zvítězili Olda Pour s Kájou Růžičkou a také jim patří nejvyšší nához – 256, v semifinále byli nejlepší Lumír Horčička s Františkem Kubíkem ml., ale ve finále už to bylo jinak. V turnaji zvítězili  Toník Nahodil s Otou Szakosem (842), druzí byli Ondra Heligr s Vašíkem Kordulíkem ml. (820), třetí Olda Pour s Kájou Růžičkou (800).  Čtvrtí skončili Walter a Alenka Endersovi (779) a páté a šesté místo obsadili Martin Bula s Matějem Musilem (775) a Lumír Horčička s Františkem Kubíkem ml. (746). Zde je fotogalerie.

Průběžné pořadí dvojic po 10. turnaji: Jirka Forman, Vašek Nedbálek (203 b), Ondra Heligr, Vašík Kordulík ml. (190 b), Jirka Borovec, Jirka Květoň (187 b), Olda Pour, Kája Růžička (172 b).

Průběžné pořadí jednotlivců po 10. turnaji: Toník Nahodil (284 b), Ondra Heligr (266 b), Kája Růžička (236 b).

11. turnaj se koná 7. listopadu – přihlásit se můžete zde, budeme se na vás těšit.