V 2. turnaji BBO dvojic Zličín vítězí David Ruml s Michalem Včelišem

1. - 3. místo

Ve čtvrtek 21.2. proběhl v Best Bowlingu Zličín za účasti 40 hráčů druhý letošní BBO turnaj dvojic. Kvalifikaci vyhráli Pavel Javůrek s Ivanem Koberem (1263) a jako poslední postupovaly do semifinále z šestnáctého místa Anička Bajgarová s Janou Janovskou (1094). V semifinále bylo pro postup do finálové osmičky potřeba zahrát na tři hry 575 kuželek. V turnaji zvítězili David Ruml s Michalem Včelišem (822), navíc byli oceněni za nejvyšší nához 246, druhé místo obsadili vítězové prvního turnaje Jirka Hora s Petrem Váchou (797) a třetí Pavel Javůrek s Ivanem Koberem (792). Dále se umístili Zdeněk Mára s Bobem Ondráčkem, Ivanka a Pepa Bočanovi, Jirkové Borovec a Culek, Danica a Pavel Kafkovi a Bára Márová s Andrejem Paračkou. Zde je fotogalerie.

Průběžné pořadí dvojic: Jirka Hora, Petr Vácha (77 b), Pavel Javůrek, Ivan Kober (52 b), Jakub Honzík, Vlasta Suchý (50 b), Zdeněk Mára, Bob Ondráček (48 b).

Budeme se na vás na Zličíně těšit na 3. turnaji dvojic  14.3. - obsazovačka, nebo ještě předtím na BBO devítce 27.2. a BBO klasickém 7.3.