Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

V 2. turnaji, tentokrát v Pardubicích, vítězí Ondra Surán a Milda Kratochvíl

Bourbon si přišlo ochutnat 28 hráček a hráčů, tedy v systému Baker 14 dvojic. Jen na okraj: dvojice v bakeru mají jedno velké specifikum – kdo si co rozhodí, to si také musí sám dohodit. Nelze spoléhat na parťáka, protože hráči se střídají ne po hodu, ale po frejmu. Pokud chce dvojice uspět, musí hrát dobře oba, jeden druhému pomoct nemůže.

Kvalifikace se hrála na součet 10ti her. Papírovou prognózu naplnili Adam Vondráček s Vláďou Pitašem, byli se součtem 2150 (vč. HDC) nejlepší). Ovšem hned za nimi s 2123 jsou Ondra Surán s Mildou Kratochvílem. Třetí po kvalifikaci končí Standa Nejezchleba s Jirkou Klečkou.

Finále znamená dalších 8 her od nuly.

1. místo: Ondřej Surán, Miloslav Kratochvíl

2. místo: Stanislav Nejezchleba, Jiří Klečka

3. místo: Adam Vondráček, Vladimír Pitaš

Překvapili Šimon Vondráček s Eliškou Brychovou svým 4. místem! Nejvyšší hru 268 zaznamenali dnešní vítězové ve finále.

Detailní výsledky, podrobný komentář, fotky, včetně evidence nejvyšších her systémem Baker v ČR naleznete na domovských stránkách turnaje. Odtud se lze registrovat do dalších turnajů.

Nejlepší byli oceněni dárkovými balíčky a medailemi, navíc vítězové dostali zpět startovné. Na fotkách vidíme všechny 3 nejlepší dvojice a také majitele max náhozu.

Nejbližší turnaj Baker CZ se bude hrát 15.04.22 v Brně na Kaštance, obsazovačka na to je již otevřena, lze se tam registrovat (15.04. je sice pátek, ale je to volný den – státní svátek). To už, doufejme, bude nafta i benzín na nějakých rozumných hodnotách.

Díky všem hráčkám a hráčům za účast, příjemnou atmosféru a pěkné hry. Poděkování patří i dobře šlapajícímu centru Bowlingzone. Jsem rád, že se herní systém Baker líbí, je zajímavý, neotřelý a v našich krajinách výjimečný.

Mějte se všichni dobře a zůstaňte zdrávi!

Výsledky turnaje – ZDE

Průběžné pořadí série – ZDE

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb