Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

V 7. BBO dvojicích Strikeland vítězí Michal Chrdle s Vlastou Jiřištěm

V pondělí 29.1. se v chomutovském Striklandu odehrál na středním mazání 7. turnaj BBO dvojic. Zúčastnilo se 10 dvojic a do finále postupovalo 6 z nich, z prvního místa Toník Nahodil s Milanem Šteffkem st. a z šestého Jirka Borovec s Martinem Bulou. Čtyři finálové hry s pátou připočítávanou průměrovou nejlépe zvládli Michal Chrdle s Vlastou Jiřištěm a v turnaji zvítězili. Druhé místo obsadili Toník Nahodil s Milanem Šteffkem st. a třetí Standa Bernášek s Romanem Fiskem. Dále se umístili Olda Pour s Kájou Růžičkou, Dana a František Kubíkovi a Jirka Borovec s Martinem Bulou. Za nejvyšší nához 248 byli oceněni Michal Chrdle s Vlastou Jiřištěm. Zde je fotogalerie.

CP dvojic po 7. turnaji: Olda Pour s Kájou Růžičkou (182 b), Standa Bernášek s Romanem Fiskem (173 b), Lumír Horčička s Lukášem Roučkou (159 b), Dáša a Jirka Stulíkovi (141 b).

CP jednotlivců po 7. turnaji: Vlasta Jiřiště (227 b), Olda Pour, Kája Růžička (oba 182 b), Standa Bernášek, Roman Fisek, Ríša Enders (všichni 173 b).

V Chomutově se na vás budeme těšit nejen na 8. BBO dvojicích 21.2. - obsazovačka, ale také 12.2. na BBO devítkových dvojicích a 18.2. na BBO NejKUFRY devítce.

Výsledky turnaje – ZDE

Průběžné pořadí dvojic – ZDE

Průběžné pořadí jednotlivců – ZDE

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb