Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

V BBO vánočním turnaji vítězí Ondra Heligr, celoročně Toník Nahodil

1. - 3. místo

Již osmým rokem se pravidelně v povánočním období koná BBO vánoční turnaj. Letos na Štěpána do chomutovského Strikelandu dorazilo 68 hráčů, kteří navíc bojovali o poslední body do celoročního žebříčku BBO tour. Hrálo se na středním modelu Bourbon street, kvalifikaci vyhrál Lukáš Homola (1003), jako poslední dle pořadí postupovala po odstoupení několika hráčů Dáša Stulíková (755) a z Desperada se probojovali Láďa Homola, Ivanka Bočanová, Ivanka Šmejkalová a Zdenka Pláničková. Po třech semifinálových hrách byla známa šestnáctka finalistů, kterou čekaly tři hry finálové. V turnaji zvítězil Ondra Heligr (693), druhý skončil Pepa Bočan se stejným skóre 693, ale vyšším handicapem a třetí Petr Heligr (684). V desítce nejlepších se dále umístili Lukáš Homola, Jára Větrovský, Vavřa Hradil, Šárka Krňáková, Martin Křížek, Andrej Paračka a Vlasta Ševčík.  Za nejvyšší turnajový nához 289 byl oceněn Vlasta Ševčík. V kategorii žen zářily Šárka Krňáková, Zdenka Pláničková a Ivanka Bočanová, kategorii seniorů ovládli Pepa Bočan, Vlasta Ševčík a Vojta Plánička a juniorskou Martin Bula, Honzík Cihelka a Eliška Bulová, ale ani ostatních sedm juniorů neodešlo s prázdnou. Na každém turnaji jsou oceňováni i vítězové deseti výkonnostních kategorií A - J a tentokrát to byli: Pepa Bočan (A), Ondra Heligr (B), Vavřa Hradil (C), Jirka Forman (D), Láďa Homola (E), Šárka Krňáková (F), Eliška Bulová (G), Daniela Hradilová (H), Honzík Cihelka (I), Denisa Myslivečková (J). Zde je FOTOGALIRIE a BBO VIDEO.

Konečné celoroční pořadí BBO tour Chomutov 2019 (v celoročním žebříčku figuruje 130 hráčů a oceněno bude 10 nejlepších, nejlepší žena, nejlepší senior a nejlepší junior): Toník Nahodil (1. místo), Andrej Paračka (2. místo), Martin Křížek a Štěpán Heligr (společné 3. místo), Vašík Kordulík ml. (4. místo), Ondra Heligr (5. místo), Petr Heligr (6. místo), Vojta Plánička (7. místo), Jirka Kurka (8. místo), Zdenka Pláničková (9. místo), Jirka Forman (10. místo). Nejlepší ženou série byla Zdenka Pláničková, nejlepším seniorem Vojta Plánička a nejlepším juniorem Vašík Kordulík ml. Ceny budou předány na 1. turnaji BBO tour 26.1.2020.

Výsledky BBO fotosoutěže 2019 (celkem bylo zasláno 216 fotografií, ze kterých bylo vylosováno a oceněno 10 výherních). Hlavní cenu - Rok bowlingu zdarma v hodnotě 30 000,-  získal Václav Kordulík starší. Vylosovaní od 2. do 5. místa získali starty zdarma (2. místo 4 starty, 3. místo 3 starty, 4. místo 2 starty, 5. místo 1 start) a vylosovaní na 6. - 10. místě starty za 100,-. Všichni výherci také obdrželi pivní balíčky. Pět z deseti výher získali Kordulíkovi, kteří byli nejaktivnějšími přispěvateli a do soutěže během roku zaslali přes stovku fotografií a štěstí v losování měli i Sváťa Závladská, Milan Šteffek st., Vláďa Horňák, František Kubík a Jana Šípková. Gratulujeme a budeme se těšit na vaše další příspěvky do BBO fotosoutěže 2020, která bude probíhat od 1. ledna do 30. listopadu 2020.

Poděkování za celý rok 2019 patří veškerému osazenstvu Strikelandu Chomutov, kladenské pekárně Kompek za pravidelné zásobování sladkými i slanými pochoutkami, Svátě a Dušanovi Závladským za pořizování fotek, všem dalším, kteří jakkoli přispěli či spolupracovali na průběhu BBO turnajů a hráčům za přízeň.

Budeme se na vás těšit na 1. turnaji BBO tour Chomutov 2020 26.1.2020 - OBSAZOVAČKA.  Propozice zůstávají stejné, jen mazací modely se budou každý měsíc pravidelně střídat (krátké – Boardwalk - ZDE, dlouhé - Challenge route 66, střední - Bourbon street). V Chomutově vás ale ještě předtím rádi uvidíme na 8. BBO devítce Strikeland 5.1. a na BBO dvojicích Strikeland 22.1.2020.

Od ledna také budete moci sbírat body do BBO bodovacího žebříčku 2020 (společný pro Prahu a Chomutov), do kterého se vám každý měsíc budou započítávat vždy maximálně tři nejlépe obodované turnaje pořádané BBO teamem v Praze a v Chomutově. Podrobné propozice budou zveřejněny brzy.

Přejeme všem krásného Silvestra a v roce 2020 jen to nejlepší.

Výsledky turnaje – ZDE

Konečné pořadí série – ZDE

Sdílet na facebooku
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb