V Benešově hráli prim brněnští hráči

V neděli 29. května se v benešovském S-centru odehrál 5. turnaj Bowling cz tour letošního roku. Hrálo se na středním mazání Main street o délce 41 stop. Celkem se dostavilo 31 hráčů a hráček, z nichž byl po kvalifikaci nejlepší Ondřej Surán. V semifinále zahrál nejlépe Miloslav Kratochvíl. Forma "Baronovi" držela i nadále a tak po finálových náhozech 185 a 266 (nejvyšší turnajový nához) vítězí v 5. turnaji Bowling cz tour 2022. S druhým místem se musel spokojit jeho oddílový kolega Ondra Surán (249 a 199). Třetí místo vybojoval Milan Barnet (225 a 167). Čtvrtým místem podtrhl výjimečný den pro brněnské hráče Mykola Fufalko. Nejlepší ženou byla na 7. místě Marie Frýbortová a nejlepším hráčem/kou kat. "B" (ø pod 165) byla vyhlášena Lenka Bejšovcová (10. místo).

V průběžném pořadí vede Marie Frýbortová před Gustou Horníkem a Milanem Barnetem. Další pořadí v Top 6: David Ruml, Miroslav Krch a Jaroslav Bejšovec. V kat. "B" je prozatím v čele Lenka Bejšovcová, na druhém místě je Šimon Melcr a třetí David Kumšta.

Další turnaj série se odehraje v neděli 26. června a budeme hrát na krátkém mazání Boardwalk (OBSAZOVAČKA).

Na závěr chci všem hráčům a hráčkám poděkovat za pěknou neděli a budu se na Vás těšit opět na viděnou.

Foto č.1 zleva: Ondřej Surán, Miloslav Kratochvíl a Milan Barnet.

Foto č.2: Lenka Bejšovcová a Marie Frýbortová.

Foto č.3: Ondřej Surán.