V Benešově na Bowling cz tour opět nejlepší Michal Včeliš

Spolu se začátkem roku 2020 tu máme i novou sérii Bowling cz tour 2020. Úvodní turnaj navštívilo 29 hráčů a hráček. Hrálo se na středním mazacím modelu o délce 41 stop. V hracích rundách byli nejlepší Gustav Horník, Jaroslav Butal a Tomáš Rathouský. V semifinále se hrálo na součet dvou her ke kterým se připočítával průměr z kvalifikace. Finále hrálo jako vždy v 12 hráčů. Ve finále zahrál skvěle Michal Včeliš, kdy jen nehorázná smůla připravila tohoto hráče o ceněnou perfect game 300! Nakonec tedy "jen" 298, ale i tak velmi hezká hra. Ve druhé finálové hře přidal Michal 238 a i přes záporný hendikep mínus 10 bodů na hru ovládl 1. turnaj Bowling cz tour 2020 s průměrem 243 bodů na hru. Druhé místo vybojovala stálice táborského bowlingu Marie Frýbortová ( 225 a 192 ) a třetí místo obsadil Milan Barnet ( 174 a 245 ), který tak navázal na pro něj zatím nejúspěšnější rok jeho bowlingové kariéry. Po kvalifikaci proběhlo slavnostní vyhlášení a předávání cen za rok 2019. Suverénním vítězem se stal Michal Včeliš, druhé místo vybojoval Milan Barnet a třetí Jaroslav Butal st. Další ocenění v Top 6 převzali Jaroslav Bejšovec, Gustav Horník a František Čermák. Vítězky kategorií "B" a "C" ( hráči a hráčky s průměrem pod 165 a pod 155 ) Helena Spilková a Eva Bartůšková si shodně vybraly krásné dresy od společnosti Bowling cz spol. s r.o. Své ceny si převzali Dalibor Polívka a Marie Frýbortová ( nejlepší žena Tour obdržela tradičně hodinky od Slavík time ). Absentující Blanka Heřmánková, která momentálně reprezentuje ČR na seniorském Mistrovství Evropy ve Vídni převezme své ceny za 10. místo v celkovém pořadí a za 2. místo mezi ženami na příštím turnaji Tour. Třetí místo mezi ženami získala Lenka Mrkvičková, která současně zvládá obsluhovat hráče jako servírka a tímto jí patří velké díky. Touto cestou chci zároveň poděkovat hlavnímu partnerovi série, společnosti Bowling cz s.r.o. ( výhradní distributor bowlingové technologie, servisu a instalace zařízení firmy Brunswick pro Českou republiku a Slovensko ), jmenovitě paní Zdeňce Krajíčkové. Děkuji také domácí herně Scentra Benešov, firmě Slavík Time, ABL, ČBA a deníku Jiskra. V neposlední řadě děkuji všem hráčům a hráčkám, kteří se turnajové série zúčastnili.

Foto č.1 zleva: Marie Frýbortová, Michal Včeliš a Milan Barnet.

Foto č.2 zleva: Milan Barnet, Michal Včeliš a Jaroslav Butal st.

Foto č.3 zleva: Jaroslav Bejšovec, Gustav Horník a František Čermák.

Foto č.4 zleva: Helena Spilková a Eva Bartůšková.