V Bowlingu Brno se odehrál další juniorský turnaj

Lucie Hrazdírová

V sobotu 2. února se v Bowlingu Brno odehrál v pořadí již druhý Dětský a juniorský turnajJako na minulém turnaji, tak i dnes to byl přátelský turnaj, který měl své zastoupení z tří moravských bowlingových center – Bowling Brno, Probowling Hustopeče a Bowling Blansko. Celkem se zúčastnilo 27 dětí. Rozděleni byli do třech kategorií – s mantinely, bez mantinelů a junioři.

Všichni hráči odehráli 4 turnajové hry. Každému hráči byl také připsán HDC dle věku. Ocenili jsme vítěze na prvním třech pozicích ve všech kategoriích.

Na prvním místě v kategorii s mantinely se umístila Kateřina Haxová (433), zlatou pozici v kategorii bez mantinelů si obhájil Alex Čoupek (741) a kategorii juniorů vyhrála Lucie Hrazdírová (616).

Budeme se na všechny děti těšit opět v březnu, a to 2.3.2019. Obsazovačka je již otevřena ZDE.