V březnové Bowling cz tour dominoval Michal Včeliš

V neděli 24. března se v benešovském Scentru odehrál 3.turnaj Bowling cz tour 2019. Hrálo se na dlouhém mazání 45 stop a zahrát si přijelo opět 31 hráčů a hráček z nichž byl po kvalifikaci i semifinále nejlepší Michal Včeliš a jeho celoturnajový průměr se zastavil na čísle 243! A kdo ovládl finále? Ano, opět Michal Včeliš po náhozech 255 a 224, který tak po vynechání únorového turnaje navázal na své lednové vítězství a aspiruje tak na celkové vítězství v Tour. Druhé a třetí místo obsazují hráči Scentra Benešov. Druhé místo vybojoval Luboš Kunt st. (244 a 189) a třetí byl David Ruml (212 a 214). Nejlepší hráčkou byla vyhlášena Blanka Heřmánková z Tábora, která skončila na 5.místě. Nejvyššího turnajového náhozu dosáhl Milan Barnet (279). Dále byli oceněni vítězové jednotlivých kvalifikačních rund, Milan Barnet, Michal Včeliš a Marie Frýbortová. V celkovém pořadí vede i nadále táborský Jaroslav Butal st. před Michalem Včelišem a Milanem Barnetem. Další pořadí v Top 6 je následující: David Ruml, Marie Frýbortová a Dalibor Polívka. V neděli 21.4. se uskuteční 4.turnaji Bowling cz tour, budeme hrát na středním mazání o délce 41 stop.

Foto č.1 zleva: Luboš Kunt st., Michal Včeliš a David Ruml.

Foto č.2: Blanka Heřmánková a Milan Barnet.

Foto č.3: Milan Barnet, Marie Frýbortová a Michal Včeliš.