Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

V březnovém turnaji 900Global series vítězí Jaroslav Lorenc

 

Ve dnech 3. až 5. března proběhl v Praze pátý turnaj 900Global series a hrálo se na středním mazacím modelu s novými kuželkami na celém centru Best Bowling.

- Lukáš Homola zahrál perfect game

- Turnaj navštívilo přes 90 hráčů

- 50 hráčů bylo hodnoceno ve výkonnostní kategorii P190 a 39 hráčů v kategorii P165

- Ve věkové kategorii seniorů hrálo 61 hráčů, v kategorii juniorů 9 hráčů

- KVALIFIKACE se účastnilo celkem 93 hráčů a v čele průběžného pořadí se vystřídala v šesti hracích rundách jen dvě jména. Přestože Lukáš Homola zahrál perfect game, tak on to nebyl. Do čtvrté hrací rundy udával tempo David Mojka (1367b), poté jej vystřídal Jaroslav Lorenc (1367b), třetím nejlepším hráčem kvalifikace byl Thomas Robertson (1301b). Společně s touto trojicí si přímý postup až do finále vybojovalo dalších 9 hráčů (Ondřej, Kolář st., Jelínek, Teame, Homola, Vacek, Vacík, Rác, Čermák).

Na přímý postup z kvalifikace do finále bylo zapotřebí 1225 bodů. Postupová hranice do semifinále, kam postupovali hráči umístění do 36 místa, byla na 1125 bodech.

- SEMIFINÁLE začíná vždy prezencí postupujících hráčů. K té se nedostavilo několik hráčů a semifinále si tak nakonec zahráli hráči, umístění až do 41. místa. Čtyřiadvaceti členné skupině, v níž se bojovalo o 12 postupových míst, vévodila Gabriela Malcová. Pro postup bylo zapotřebí 753 bodů.

- FINÁLOVÝ součet bodů na bedně byl tentokráte velmi rozdílný. Nejlépe začal Jaroslav Lorenc hrou 255 a pak již nedal nikomu šanci, zahrál 299, 241 a nebylo co řešit. Zvítězil s finálovým součtem 798 bodů a připisuje si na své konto letošní prvé vítězství a finanční odměnu 4000 Kč. Druhý Lukáš Jelínek měl na svém kontě o 82 bodů méně a z „prize money“ si ukrojil 2500 Kč. Třetí Tomáš Vacek (junior) měl sice ve finálovém součtu na svém kontě o dalších 62 bodů méně, ale ceny a odměnu 1500 Kč si vzít nenechal, i když bylo to jen tak, tak.

- Nejlepší senior, Luboš Slezák (4. místo)

- Nejlepší žena, Gabriela Malcová (6. místo)

- Nejlepší juniorka, Jůlie Rácová (9. místo)

Výsledky kvalifikace – ZDE

Výsledky semifinále – ZDE

Konečné výsledky – ZDE

Průběžné pořadí série - ZDE

OBSAZOVAČKA na šestý turnaj - ZDE

 

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb