​V březnu vítězí na ULICI Tomáš Mračko

Ve středu 20.3.2019 proběhl na centru Best Bowling třetí amatérský turnaj z série „ULICE Best Bowling“, který je šitý na míru hráčům s výkonnosti do 160 až 170. Po dvou letech se přehoupla účast hráčů na turnaji přes 30 účastníků, tentokráte to bylo 31 a hrálo se o 24 postupových míst.

Dobrou pozici pro finále si za umístění na špici kvalifikace vytvořili Kořínková, Malec ml. a Kvasnička. Jenže ve finále „ladili“ muziku jiní borci.

Nakonec se z vítězství radoval Tomáš Mračko, který zprvu nezářil. K dva kvalifikačním bodům přidal po prvé hře třináct a nikdo by na něj nevsadil „pětník“. Jenže poté zahrál výkony 205 a 212 což mu bohatě stačilo aby si připsal již jen 2 + 2 poziční body a celkově s 19 pozičními body a dokonce i s dostatečným náskokem zvítězil. Na druhém místě s 25 pozičními body se umístila Jana Schönová a na třetím s 26 pozičními body Miloslava Suchánková.

Ve vinařské TOP 7 Zdeňka Reima se umístili: Kvasnička, Mára, Kober, Vácha. Zkrátka neodešli, pokud neodjeli, ani hráči umístění do 10. místa.

ŽEBŘÍČEK CELOROČNÍHO POŘADÍ: V pozici na prvém místě setrvává s 213 body Ivan Kober a navyšuje svůj náskok před druhým v pořadí. Na druhé místo z třetího postoupil Viktor Schön (194b) a na třetím místě je nově s 177 body Alena Sovová.

PS: Další turnaj ULICE se koná 24. dubna, obsazovačka a volná místa zde.