Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

V čele vyrovnané sk. C LDL Pardubice jsou Nezmaři

Velmi dobrá zpráva pro hráče bowlingu v Pardubicích a jeho okolí, kteří svůj oblíbený sport chtějí hrát i v letních měsících. Celorepubliková Letní Devítková liga hlásí nový rodinný přírůstek, novorozeně se narodilo 28.6.2021 a jmenuje se Bowlingzone. A jak bývá v místním centru zvykem při ABL, pokud to jde, hraje v jeden den vždy více skupin. Do soutěže se přihlásilo celkem 18 týmů, takže nám to krásně vyšlo na 3 skupiny po 6 družstvech.

A my si nyní zrekapitulujeme úvodní HD skupiny C. Tato pardubická skupina se zdá ze všech tří nejvyrovnanější.  Do bojů o vedení se zapojila hned pětice týmů a v čele se s náskokem tří bodů usadili Nezmaři (19 b.). A pak rozhoduje doslova a do písmene každý bodíček. Na druhém místě je Fortunate (16 b.), o dva body zpět jsou Jarokoule (14 b.) a pak co bod to umístění, čtvrtý Bowling Jilemnice (13 b.) a pátý Krakonoš (12 b.). A to všechno odnesl šestý tým tabulky, který to má de facto v názvu, To je peklo (1 b.).

A zbývá nám ještě rekapitulace statistik úvodního kola. Hráčem večera se stal Dušan Růžička (Nezmaři) s průměrem 240,40 bodu a v ženách byla nejlepší Dana Hanušová (Fortunate) s průměrem 222,40 bodu. Dana jako jediná pak získala pro svůj tým plný počet 5 bodů. Konečně nám padla také první TŘÍSTOVKA, jejímž autorem byl Vojtěch Tóth (Nezmaři). Do týmových statistik se zapsalo nejvyšším náhozem 784 bodů družstvo Fortunate a nejlepší celovečerní průměr 657,40 bodu si připsali Nezmaři.

Máme tedy za sebou historicky první hrací den Letní Devítkové ligy. K druhému kolu se v Bowlingzone Pardubice sejdeme ve středu 14.7.2021, začátek v tradičních 18:00 hodin. Těšíme se na Vás.

Výsledky 1. HD – ZDE

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb