V červencových dvojicích vítězí Janča a Marek Irglovi

V neděli  9.7.2017 se v herně  Xbowlingu ValMez  konal další turnaj série netradičních turnajů dvojic „Valašské dvojice 2017“. Ve velkém vedru byla účast skvělá a na turnaj přišlo všech 12 přihlášených dvojic, z nichž byly další dvě úplně nové. Herní systém byl, jak je v posledních měsících obvyklé, takový, že dvojice byly rozděleny do dvou rund a každá si odehrála své hry sama na dráze.

Po přivítání hráčů a nezbytné a „oblíbené“ fotodokumentaci jsme začali 1. rundou. V ní byli nejlepší Dáša a Radek Capilovi (1013 bodů), druzí byli prozatím Dan Skýpala a Jiří Svecz (926 bodů) a třetí Radek Skýpala a Mira Příleský (896 bodů).

Pak ale přišla na řadu 2. runda a ta pořadí na prvních místech zcela překopala. 1. místo v ní i celkově si vybojovali suverénním výkonem Janča a Marek Irglovi (1273 bodů) a získali tak své první vítězství na Valašských dvojicích. Navíc v novém rekordu a s „osmičkovou“ třístovkou. Blahopřejeme !!!! Mimochodem, kvalita dvojic jde v poslední době hodně nahoru, o čemž svědčí fakt, že již třetí měsíc za sebou se měnil rekord. No uvidíme, kdo první dosáhne hranice 1300 bodů, ta zatím pořád odolává. Vraťme se ale k výsledkům. 2. místo v druhé rundě i celkově si tentokráte pohlídali Dana a Jirka Klusáčkovi (1195 bodů) a po červnovém 4. místě se vrátili zase na bednu. 3. místo celkově získala, po skvělě sehraném závěru, v polovině turnaje „málem rozpadnuvší se“ dvojice Sylva Mikšovičová a Pavel Karkoška (1092 bodů). 4. místo obsadili Dáša a Radek Capilovi (1013 bodů). Pátí skončili Eva Stašová s Pavlem Varhaníčkem (1012 bodů), kteří totálně nepovedenou osmičkou v 7. hře přišli o stupně vítězů a Top šestku uzavírají „Lážo plážo“ Ája Kudělková, vracející se z dovolené a myšlenkama ještě asi na slunné pláži, s Rosťou Sousedíkem, kterého taky zřejmě inspirovala (955 bodů).

No a pojďme na celoroční hodnocení: Po 7 turnajích jsou první  Klusáčkovi (215 bodů), druzí Ája Kudělková a Rosťa Sousedík (197 bodů) a třetí Irglovi (145 bodů). V jednotlivcích se dělí o 1. místo Dana Klusáčková a Jirka Klusáček (oba 215 bodů), o 3. místo Ája Kudělková a Rosťa Sousedík (oba 197 bodů). Tak a to už je z červencových Valašských dvojic všechno a my si Vás dovolujeme pozvat na ty další, které se konají v neděli 6. srpna 2017 a začínají 1. rundou v 17:00 hod. Kromě toho si Vás dovolujeme pozvat na další turnaj Senior Cup Tour ValMez, který se koná v sobotu 15. července 2017 v 10:00 hod. a nezapomeňte, že probíhá Letní Valašská Devítková liga a Letní pohár Xbowlingu.

Mějte se hezky, užijte si dovolenou a bavte se, třeba zrovna bowlingem v naší Vaší Xbowling herně.