V Českých Budějovicích vyhrává Pepa Nováček.

Druhého kolo turnajové série Campus Cup 2018 se zúčastnilo 45 bowlingových nadšenců. Kvalifikaci vyhrává (s nejvyšším náhozem dne 245) Jindra Vaněček a po zásluze si odnáší 200 Kč.

Tentokrát bylo mazání 39 težší, takže někteří hráči  s ním měli problémy, což bylo vidět i na výsledcích. Do vyřazovacích bojů tentokrát stačilo pouhých 724. Z desperáda postoupili Erik Rábek a Jirka Klečka. Do samotného finále neprošli takový hráči jako Procházka, Rábek, Butal či Pospíšil ml.  Ve finále po první hře jasně vedl Ota Kunc, ale v druhé hře potvrdil svojí formu Pepa Nováček a o 1 kuželku zvítězil právě nad Otou Kuncem. 3. místo patří Petrovi Eliášů. Oceněno bylo prvních 12 hráčů a vítězové všech kategorií. Kategorii D vyhrála Petra Housková, kategorii C Rosťa Honsa,  kategorii B Ota Kunc a nejlepší ženou byla Iveta Nováčková. Poukaz na 1 hodinu bowlingu zdarma obdrželi:  Svačinová Ivana – jako 1. nepostupující do finále, dále Biskupová, Hollman a Kotrbatý. Výsledky turnaje ZDE.

Příští kolo se hraje 14.března 2018 a už se všichni těšíme na nejkratší mazání Campus 35.  Všechny příznivce bowlingu zdraví Vlasta Bobek.