Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

V chomutovském Strikelandu začala Letní Devítková liga družstev

ADMIRÁL BC

Na prvním ročníku LDL v Strikelandu Chomutov se sešlo 8 družstev různých výkonnostních kategorií. Nijak to však neublížilo skvělé náladě a chuti si zahrát.

Hodně vážně k soutěži přistoupili hráči týmu Admirál BC. Ztratili pouze dva body a soutěži bezkonkurenčně panují. Příště už to budou mít mnohem těžší, neboť hlavní opora týmu Václav Kordulík starší hrát nebude. Od druhého do pátého místa je to pěkně vyrovnané. Druhý Windfall střídal dobré chvilky s těmi slabšími. Třetí Junioři měli pomalejší rozjezd, ale pak vše dohnali. Velmi příjemným překvapením je počínání Staré Gardy. Každý zápas hráli jeho hráči do posledního hodu a sebrali soupeřům spoustu bodů. Ambiciózní Strikeland je až na pátém místě. Možná kdyby se Martin Křížek věnoval více hře a méně štengrování soupeřů, mohli mít více bodů. Šesté Neřízené střely tentokrát neměly až tak seřízená mířidla. MashinyALLEY-GATORS jsou spíše rekreační hráči a v soutěži sbírají zkušenosti.

V žebříčku jednotlivců je na tom nejlépe Petr Heligr se synem Ondrou. Třetí je Standa Bernášek. Do první pětky se ještě vecpal Milan Šteffek a Franta Kubík.

Všem účastníkům patří poděkování za skvělou atmosféru. Druhé kolo bude v úterý 13. července 2021 opět od 18:00 hodin.

Výsledky 1. HD – ZDE

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb