V druhém turnaji vítězí Jirka Klusáček

Sobota 16.5. byla v herně Bowling SKY v Ostravě  hracím dnem 2. turnaje zábavné série POT CUP 2015. Do turnaje se vrátil Jan Czyž a Radim Janusz. Divokou kartu v tomto turnaji dostal Ondra Varhaníček.

Všichni hráči byli zvědaví zda Franta Klus opět vyhraje a celá herna bude skandovat Koudelka, Koudelka. V posledním turnaji sváděl Franta velký souboj o vítězství s Jirkou Klusáčkem. Tentokrát Jirka přišel po páté noční a evidentně mu tato kombinace svědčí. Zřejmě dobrá terapie a soustředění před bowlingovým maratónem, kterým určitě tento turnaj je. Jirka po noční terapii vyhrává zaslouženě letní turnaj. Na druhém místě je třinecká Jana Boučková, které se v této sérii dlouho nedařilo, ale dnes brala vlastně vše. Ke svému druhému místu jí patří titul nejlepší žena a je také autorkou nejvyššího ženského náhozu výkonem 219 bodů. Velký souboj byl o třetí místo a ten nakonec vyhrál Péťa Lysek o osm bodů před „bramborovým" Míšou Poprockým. Nejvyšší nához celého turnaje tentokrát je hezké číslo 247, které náhazel Láďa Horák. Los štěstí se zastavil na čísle 30 a Kristýnka Janočková vyhrávala pouze kávové ceny.

V průběžném pořadí série vyskočil na první místo Jirka Klusáček. Franta Klus klesl na druhou příčku a Vašek Bařina poskočil na bronzový stupínek. Posledním hodnoceným místem v celkovém pořadí je „bramborové" čtvrté místo, na které se dostal Péťa Lysek.

Děkujeme za účast a třetí rozhodující turnaj série hrajeme 1.11.2015.