Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

V Jadranské devítce opět exceloval Marcel Maťaťa

V neděli 12. listopadu 2023 se v Bowlingu Jadran Frýdek-Místek odehrál jedenáctý turnaj z bowlingové série Jadranské devítky. A co napsat o účasti opět plného domu, čili 54 hráčů? Moc Vám všem děkujeme za náklonnost našemu centru.

Minule jsme psali o zřejmě nejpovedenějším turnaji Marcela Maťati, no a sám jmenovaný nám „okomentoval“ své vítězství následovně. Svůj výkon povýšil o 127 bodů a součet jeho šesti her byl tentokrát 1522 bodů (průměr 253,67 bodu). A kdyby nešel v páté hře na párek, na svačinku (173), mohla to být celková raketa jako blázen. No nic. Takže gratulujeme! Ale neměl to vůbec jednoduché. Přes týden se Dana Klusáčková v dobrém namlsala v Xbowlingu ValMez na Senior Cupu a svou formu předvedla i na domácí scéně. Zahrála parádních 1482 bodů a bylo z toho druhé místo a titul ženy turnaje. A aby toho nebylo málo, těch skvělých výkonů, tak i Dan Smilowski zahrál krásných 1473 bodů, ale stačilo to „až“ na třetí místo. Nad absolutní top hranici čtrnáctistovky se dostali také čtvrtý Aleš Valjent (1449 bodů) a pátý Dan Novák (1408 bodů). Těsně pod touto hranicí pak skončil šestý Radim Jurečka (1385 bodů).  

Po 11. turnaji je v čele tabulky i nadále Radek Novák (730 bodů), na druhém místě si bodově polepšila nejlepší žena série, Dana Klusáčková (695 bodů) a třetí místo zatím drží David Klein (637 bodů).

Před námi je poslední turnaje Jadranské devítky, má pořadové číslo 12 a hraje se v neděli 3. prosince 2023OBSAZOVAČKA je v tuto již připravena a aktivní a tak se můžete začít přihlašovat. Díky moc za krásný bowlingový turnaj a těšíme se s Vámi v Bowlingu Jadran Frýdek-Místek brzy na viděnou.

Výsledky turnaje – ZDE

Průběžné pořadí série – ZDE

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb