Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

V květnovém SCT Tišnov vítězí Karel Bajer

V neděli 12. května 2024 se v našem centru Xbowling Tišnov odehrál pravidelný měsíční turnaj známý jako Senior Cup Tour Tišnov. Z důvodu jedné hodně zlobivé dráhy jsme museli upravit počet startujících na 15 a tím pádem i postupové počty z kvalifikace a následně také ze semifinále.

kvalifikaci vypálil všem rybník Pavel Petrák (1182 b.) a v závěsu za ním byli Petr Kobza (1059 b.) a Karel Bajer (1055 b.). Pak již ale přišla na řadu hra vabank. Z deseti semifinalistů se do finále probojovalo nejlepších pět a jediná hra rozhodla o hodině slávy. Mezi nejlepší hráče celého večerního turnaje se zapsala právě výše zmíněná trojice kvalifikace, která si proklestila cestu až do finále. K nim se přifařili ještě Františkové Ježek a Mach.

A i tady pokračoval vzájemný minisouboj tří nejlepších hráčů kvaldy, a že to byl parádní souboj. Nakonec se z druhého letošního vítězství mohl radovat Karel Bajer (232 b.) a krásné druhé místo vybojoval Pavel Petrák (228 b.). Změnu jména máme ale na třetím místě, kam se prodral Franta Ježek (196 b.) a na Petra Kobzu (188 b.) tak zbyla nepopulární „brambora“. Trošku zpovzdáli pak sledoval nejlepší hráče finálového stepu celkově pátý Franta Mach (161 b.).

A protože se turnaj jmenuje Senior Cup Tour Tišnov, tak Vám slibujeme, že do večerních nedělních hodin zde bude vložen i celoroční žebříček série 2024. I tady se budeme snažit postupně vše dopracovat.

Květnový Senior Cup Tour Tišnov je minulostí a my jsme tady s pozvánkou na ten další s pořadovým číslem šest, který hrajeme v neděli 9.6.2024. Obsazovačka bude ještě dnes aktualizována.

Děkujeme všem za krásnou bowlingovou neděli a těšíme se s Vámi brzy na viděnou.

Výsledky turnaje – ZDE

Váš Xbowling Team – bowling Tišnov

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb