Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

V květnu už máme na Jadranu domixováno

Na Den matek v neděli 14. 5. 2023 jsme na herně Jadran Frýdek-Místek úspěšně odehráli květnový turnaj Jadranský Mix. Při této příležitosti jsme popřáli všem zúčastněným maminkám.

Začali jsme opět přesně v 10 hodin a to čtyř minutovým tréninkem. Všichni byli natěšeni a začaly boje především o zisk dřevěné kuželky, kterou dostává vítězný pár turnaje. Dřevěné kuželky vyrábí pro turnaj Karel Orság. První rundu s přehledem vyhráli manželé Jana a Karel Orságovi (2 523 b.). Druhé místo v této rundě si vybojovali manželé Karin a Lumír Pechovi (2 326 b.) a třetí místo opět obsadili Lenka Walová a Radim Jurečka (2 234 b.).

Ve druhé rundě jsme přivítali dva nové páry, které když o našem turnaji slyšeli, projevili zájem si ho u nás zahrát. Takový zájem nás samozřejmě moc těší a děkujeme za přízeň. Dobrá nálada vládla všem a smíchem nikdo nešetřil.

Druhou rundu tentokrát a zcela zaslouženě ovládly páry Anna Bittalová a Radim Pašek (2 357 b.) a Marie Malurková a Ladislav Krusberský (2 354 b.). Oba páry tak zažily na bedně svou premiéru. Gratulujeme. I dnes si manželé Dana a Jirka Klusáčkovi (2 269.) pro nás připravili zápletku. Opět měli shodný počet kuželek, tentokrát s párem Iveta a Michal Kudelovi (2 269 b.). A znovu o pořadí rozhodoval vyšší nához (220 : 241) ve prospěch matky se synem.

Kolo štěstí dnes přineslo radost párům Klára Jurásková a Ondřej Kusý, Angelina Morys a Jakub Vybíhal, Žaneta Morys a Vladimír Kutáč, Eva Mazurová a Jaroslav Pazděra.

Stále více populární křížovky nám dodává Jiří Klusáček. Do kola štěstí dnes drobností přispěl i Vlastimil Kubátko.

Ve výsledcích se můžete podívat i na průběžné pořadí párů v celoroční sérii.

Všem moc děkujeme za účast na turnaji a těšíme se na Jadranský Mix v červnovou neděli 4.6. 2023 opět od 10 hodin na Bowlingu Jadran Frýdek-Místek.

Výsledky turnaje – ZDE

Průběžné pořadí série – ZDE

Jana a Karel Orságovi

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb