V květnu vítězí nová dvojice – Petr Ivanciv a Vráťa Kulhánek

1. - 4. místo

Pátý turnaj BBO dvojic Zličín navštívilo 44 hráčů. V kvalifikaci byli nejlepší Míra Dutka s Michalem Koreckým (1286) a jako poslední postupovali do semifinále Jirka Borovec s Jirkou Culkem (1090). Po třech semifinálových hrách se startovní pole zúžilo na polovinu a finále mohlo začít. Tam nenechali nic náhodě Petr Ivanciv s Vráťou Kulhánkem a se součtem 820 v turnaji zvítězili. Druhé místo obsadili Martin Janouch s Pavlem Vrtiškou (792), třetí Pavel Javůrek s Ivanem Koberem (775) a čtvrté Pepa Filip st. s Pepou Krupou (749).  V osmičce nejlepších se ještě umístili Michal Chrdle s Jirkou Květoněm (747), Michal Fiala s Katkou Míkovou (743), Zdeněk Mára s Bobem Ondráčkem (738) a Luboš Slezák s Pavlem Šnajdrem (738). Nejvyšší turnajový nához 244 zaznamenaly dvě dvojice – Michal Fiala s Katkou Míkovou a Petr Ivanciv s Vráťou Kulhánkem. Zde je FOTOGALERIE.

Průběžné pořadí dvojic: Chrdle-Květoň (167 b), Javůrek-Kober (125 b), Patrovičová-Plechatý (102 b), Mára-Ondráček (101 b), Janouch-Vrtiška (100 b), Fiala-Míková (93 b), Bočan-Bočanová (90 b), Bajgarová-Janovská (89 b), Janovský-Větrovský (80 b), Chovanec-Šípek (76 b).

Průběžné pořadí jednotlivců: Chrdle (167 b), Květoň (167 b), Javůrek (125 b), Kober (125 b), Větrovský (120 b), Janovský (119 b), Bajgarová (106 b), Patrovičová (102 b), Plechatý (102 b), Mára (101 b), Ondráček (101 b).

Šestý turnaj se koná 21. června, přihlásit se můžete ZDE. Budeme se na vás těšit.