V LTDL 2021 skupině B máme dramatické souboje!

GULE BOYS

Další kolo, tentokrát už ve druhé polovině základní části, odehrála skupina B. Ve skupině se to mydlí a pořadí se oproti předchozímu dni opět změnilo! Vítězem kola se tentokrát stál tým GULE BOYS, který tak započal stíhací jízdu na bednu. Gratulujeme!

Tabulka se nám hezky mění, a na první místo tak poskočil tým Válečci (63 b.). Na druhé místo se propadl Xbowling Tišnov (60 b.) Třetí místo obsadil tým GULE BOYS (56 b.). Na čtvrté místo se propadli pánové z Jdem to zkusit (47 b.). Létem prohřátí Homonauti (38 b.) poskočili na páté místo a tabulku nám uzavírá tým XXX (36 b.) na šestém místě.

Hráčem kola byl tentokrát parádně hrající Franta Mach (GULE BOYS) který se zapsal průměrem 243,00 a poslal tam i jednu 300. Ovšem toto kolo padly tři tříkila. O jedno se ještě postaral Michal Hladký (Jdem to zkusit) a o druhé Mara Škrabal (Válečci). Hráčkou kola pak byla Lucka Borková (Létem prohřátí Homonauti), která zapsala průměr 216,80. Týmový průměr se povedl pánům z GULE BOYS, kteří zahráli průměr 666,80. O nejvyšší týmový nához pak zakopl tým Válečci, kteří zahráli 725.

Předposlední hrací den je naplánován na 4. 8. v 19:00 na centru Xbowling Tišnov. Budeme se na Vás těšit!