Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

V MKK Opava cup vládl Radovan Uher

Dalším turnajem pod názvem ,,MKK Opava cup,,  pokračovala série Raketa cup 2021. Do kvalifikace nastoupilo 17 hráčů včetně dvou žen. V ní byl suverénní Radovan Uher, hned za ním skončil další favorit turnaje Martin Orálek a Jiří Grygar.

Ve finálové dvanáctce, která bojovala na součet svých čtyř her se opět hrálo podle not Radovana Uhera. Ten stejně jako v kvalifikaci zahrál všechny hry nad hranici 200 bodů a s celkovým průměrem 223 shozených kuželek deklasoval zbytek finalistů. Ti se museli smířit, že si to ,,pouze,, rozdají o zbývající cenné umístění. Ve vyrovnaném boji o druhé a třetí místo se rozhodovalo opravdu až do posledního hodu. Nakonec z něj vyšel vítězně polský hráč Andrzej Bednarz (2.), bronz a odměnu za nejvyšší nához dne (278 bodů) si odnesl Martin Orálek (3.) a nepopulární čtvrtá pozice zůstala na Patrika Hřivnu (4.). Dále se umístil další spolufavorit Jan Hoschna (5.), Michal Poprocký (6.), Jan Filuš (7.), Josef Martínek (8.), Jiří Grygar (9.), Daniel Benna (10.), David Tomanec (11.) a nejlepší žena turnaje Kateřina Hejdučková st. (12.).

Už nyní se můžete přihlásit na našich stránkách na další bowlingový turnaj jednotlivců, který se bude hrát v neděli 17.10.2021 a kde ke Striku bude stačit shodit jen 9 kuželek!

Na fotce zleva: Andrzej Bednarz (2.), Radovan Uher (1.) a Martin Orálek (3.).

Výsledky turnaje – ZDE

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb