V novém roce se jadranský MIX úspěšně rozjel v pozměněném formátu

V neděli 8.1.2023 se na herně Jadran Frýdek-Místek rozjel první letošní turnaj Jadranský Mix.  Obsazovačka byla navýšená o šest míst, čili na turnaji mohlo nastoupit až 18 párů. Musíme s potěšením říct, že turnaj byl plně obsazen. Přivítali jsme staronové páry i nové páry z řad hráčů a hráček bowlingu Jadran a Třinec. Tímto doufáme, že se turnaj stává oblíbeným a budeme se s nimi setkávat i nadále.

První rundu zahájilo po odřeknutí jednoho z párů, ze zdravotních důvodů, zbylých pět. V ní zvítězili Jana a Karel Orságovi (2481 b.). Druhé místo osadili Lenka Walová a Radim Jurečka (2368 b.) a na třetím místě se zatím usadili Edita a Petr Lyskovi (2243 b.).

Ve 12 hodin se rozběhla již plně obsazená druhá runda. Na značky se postavily páry, které rozhodně chtěly zamíchat prozatímním pořadí. Po první polovině to vypadalo, že se pořadí bude hodně měnit a páry na prvních místech tedy s napětím čekaly, jak dopadne druhá polovina a jestli si svá místa udrží.

Nakonec si první a druhé místo s přehledem udržely páry z první rundy. Změnilo se pořadí na třetím místě a níže. Třetí místo vybojovala rodinná dvojice Iveta a Michal Kudelovi (2278 b.). Bramborové tedy čtvrté místo vybojovala při svém prémiovém startu dvojice dvou generací Marie Malurková a Ladislav Krušberský (2243 b.). Manželé Lyskovi nám tedy „klesli“ na páté místo.

Turnaj je okořeněn i několika losovanými cenami. Štěstí se usmálo na dvojice Žaneta Morys a Miroslav Vítek, Milena Lesniaková a Dušan Dovhun, Ludmila Kroulová a Vlastimil Zářecký, Vladimíra a Jan Jelínkovi. Ani poslední pár neodešel s prázdnou. Ten si odnesl populární „nepopulární“ křížovky. Ty do turnaje věnovali manželé Klusáčkovi, Josef Mihulka a Petr Valíček, který je mistrem České republiky v luštění křížovek. Tekutou cenu také věnoval pan Bronislav Harabiš.

Všem moc děkujeme za účast na turnaji a těšíme se na únorový Jadranský Mix, který bude v neděli 26.2.2023 od 10 hodin (OBSAZOVAČKA) na Bowlingu Jadran Frýdek-Místek.