Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

V Novoborských dvojicích vítězí Jiří Černý s Robertem Rálkem

V sobotu 4. února 2023 se v Novém Boru odehrál první turnaj letošního roku, tentokrát oblíbené Novoborské dvojičky. Hrálo se sedm her formou dohazované a zúčastnilo se 16 dvojic, které bojovaly do poslední kuželky a ty opravdu rozhodovaly o celkovém pořadí.

Majitelé  dnešního losovaného měšce se staly dvě dvojce. Manželé Fabiánovi a naši junioři Štěpán a Vítek Šrajtrovi, kteří se rozdělili o  700,-Kč

No a jdeme na stupně vítězů. Třetí příčku si s celkovým náhozem 1139 bodů si zajistila dvojce Bára Holá - Milan Junek. Měla však v zádech dvojici Ilona Vítkova - Tomáš Ilič, která  shodným celkovým součtem 1139 utočila na jejich místo, ale rozhodl vyšší nához 194 bodů, který patřil Báře a Milanovi. Druhé místo s 1184 body patří Aleně Šamšové - Martinovi Křížkovi. Již od první hry se ujala vedení a udržela si ho až do konce, dvojice Jiří Černý - Robert Rálek s celkovým náhozem 1349 bodů.

K obědu jsme měli knedlo zelo vepřo a opět bylo moooc dobré!!! Vítězům gratuluji a všem účastníkům děkuji. Těším se na další turnaj 11.03.2023 a bude to Novoborská devítka jednotlivců.

Výsledky turnaje – ZDE

Robert Rálek

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb