V Pardubicích se rozdalo 32 000 Kč

Finále turnaje mistrů BOWLINGZONE CUPu bylo úžasné a důstojným zakončením loňské série. I skvělý hráči měli s těžkým mazáním občas starosti a tak o překvapení nebyla nouze.

Ale i tak se hrála skvělá čísla a nervozita z velkých finančních prémií leckomu svazovala ruce.

Nejlepších 24 hráčů dle celoročního žebříčku se kvalifikovalo do tohoto turnaje, který byl dotován 32.000 korunami.

Kvalifikace se hrála na součet čtyř her a ovládla ji Blanka Hanusíková.

Nejlepší osmnáctka hráčů postupovala do dalšího kola.

Tito hráči již měli zajištěnou finanční odměnu. Ve druhém kole hráči odehráli další dvě hry, které se přičetly ke kvalifikaci. Nejlepší dvanáctka hráčů postupovala dál, kde se odehrály další dvě hry, které se také připočítaly ke všem hrám.

Nutno podotknout, že po celý turnaj měli hráči přidělený hendikep. Šestice nejlepších hráčů postupovala do superfinále, které se hrálo na součet tří her a na čerstvém mazání to pro některé bylo opravdu těžké. Po každé hře se hráči posunuli o pár drah doprava.

První místo, pohár a prémii 7000 korun  si zaslouženě vybojovala Dana Hanušová.

Na druhém místě skončil rovinář Milan Jindřišek ,který si tímto vysloužil pohár a 5000 korun.

Na třetím místě, i když jistě myslel až na vrchol, skončil Jiří Hindrák, který si z Pardubic odvezl pohár a 3500 korun.

Čtvrté místo a 2500 korun pro sebe získala Blanka Hanusíková.

Na pátém místě skončil držitel nejvyššího a nejnižšího náhozu Ivan Lank st. Za to inkasoval 1800 kč.

Šesté místo a 1500 kč vybojoval František Brokeš st..

Všem ještě jednou blahopřeji a budu se těšit na další sérii BOWLINGZONE CUP 2015 ,která začíná ve středu 28.ledna 2015 a bude dotována minimálně podobnou částkou.