1.turnaj Roto Grip MBC vyhrál Aleš Synek

Ve dnech 9. a 10.1.2015 se uskutečnil 1.turnaj Roto Grip Magic Bowling Cup 2015. Turnaje se zúčastnilo 80 hráčů a hráček. Vítězem se stal Aleš Synek po finálových výkonech 172, 278 a 289. Druhé místo v turnaji obsadil Zdeněk Žabka (258, 229 a 195) a třetí Petr Havel ml. (236, 235 a 208).

V kategorii STANDARD si prvenství připsala Jana Skůrová, v kategorii AMATÉR Šárka Krňáková, nejlepší ženou turnaje byla vyhlášena Šárka Krňáková, nejlepším seniorem turnaje Aleš Synek a ocenění za nejvyšší nához získal Jaroslav Lorenc ml. za výkon 290 b.

Kompletní výsledky i průběžné pořadí ve všech kategoriích naleznete na stránkách www.mbc.cz.

publikováno 10.1.2015

V sérii Roto Grip MBC se hraje o finanční odměny v TOP 10 a 10 bowlingových koulí v celoročním pořadí, navíc se bude losovat „věrnostní cena" a předávat 20 000 Kč. Páteční předehrávka je ukončena a výsledky z prvého hracího dne naleznete níže v příloze. Letos už vítězové rund nepostupují do finále a tak bylo jedno, kdo kterou vyhrál. Jako Terminátor hrál Jaroslav Lorenc a s průměrem 257,25 vede. Super průměr zahrál i Aleš Drábek a předběhl Pavla Čermáka.

Do semifinále postupuje 48 nejlepších a tak uvidíme jak to bude padat v sobotu. On line výsledky po každé rundě budou na turnajových stránkách www.mbc.cz. Je zde lednový mazací model, obsazovačka s volnými místy na sobotu a propozice na 2015.