Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

V posledním letošním jadranském MIXU vítězí Jana a Karel Orságovi

V neděli 11. 12. 2022 se na herně Jadran Frýdek-Místek odehrál poslední letošní turnaj Jadranský Mix.  I přes pravé zimní počasí dorazilo na turnaj všech 12 smíšených párů, čehož si velmi ceníme.

Než se dostaneme k samotným výsledkům, musíme uvést, že turnaj v novém roce 2023 dostane trošku jiný kabát a bude, jak doufáme, ještě přitažlivější. Turnaj se bude hrát pravidelně každý měsíc a dostane rundu navíc. Ta začne v 10 hodin a bude pro 6 párů. Druhá runda pro dalších 12 párů začne ve 12 hodin. Obě na bowlingu Jadran Frýdek-Místek. Navíc se turnaj promění v celoroční sérii a umístění bude bodováno. Do celkového součtu se bude započítávat 8 nejlepších výsledků a na konci roku navíc oceníme tři nejlepší páry turnaje.

Tolik k inovacím a můžeme přejít k samotným výsledkům. Ani sněžení, ani mráz nám nezabránili v tom, abychom si turnaj řádně užili a podali ty nejlepší výkony. Parádní výkon dnes předvedl pár Eva Mazurová a Jaroslav Pazděra (2311 b.), který je poprvé vynesl na bednu a to na třetí místo. Velký finiš v poslední sadě tří her pomohl páru Pavlína Maléřová a Ladislav Horák (2321 b.) k zisku druhého místa. A první místo si s přehledem pohlídal pár Jana a Karel Orságovi (2551 b.).

Všem moc děkujeme za účast na turnaji a těšíme se na první Jadranský Mix, který bude v neděli 8. 1. 2023 od 10 hodin na Bowlingu Jadran Frýdek-Místek. Přihlásit se můžete ZDE.

Zároveň chceme všem popřát krásné a  spokojené prožití Vánoc a do nového roku 2023 přejeme hlavně pevné zdraví a ať to všem padá o něco lépe než tento rok.

Výsledky turnaje – ZDE

Jana a Karel Orságovi

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb