Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

V říjnu byl o skleněnou kuželku velký souboj

Na Žižkovskou Xbowling Devítku si nakonec po postupných odhláškách našlo cestu 37 hráčů a opět se bojovalo o postup do semifinále. První nepostupující místo si nakonec díky neúčasti připsal Vladimír Merva, který tak do semifinále ještě pustil Jaroslava Lacinu. Přímý postup do finále si stejně jako minule vybojoval Dušan Kovařík, k němu se přidali Martin Palas , Petr Vrba a Petr Ondrejec.

V semifinále se po dvou hrách nepodařilo do finále postoupit jediné ženě. Ta skončila na prvním nepostupovém místě a patří ji tak i cena za toto umístění a také pohár pro nejlepší ženu a stala se jí Lenka Málková se součtem 382 bodů. Ve finále po dvou hrách nastala velmi zajímavá situace a skleněnou kuželku si nakonec díky vyššímu náhozu odnesl se součtem 535 bodů Dušan Kovařík. Druhé místo a stejný součet 535 bodů hodil Petr Vrba, kterému stále velmi těsně kuželka uniká, tak snad příští turnaj mu to vyjde. Třetí skončil Michal Poprocký, který spěchal na vlak a tak má ceny u nás po finálovém součtu 493 bodů schované.

Paroháčem turnaje se stal s 10 parohy David Dvořáček z pošty, parohačkou turnaje se stejně jako minule stala Hana Uhlířová s 9 parohy. Autorem nejvyššího náhozu 300 je v kvalifikaci Dušan Kovařík, po něm si ji také v kvalifikaci ještě zahráli Pavel Vacek a Martin Palas, který ji hodil hned dvakrát za sebou. Ve finále si ji nakonec také zopakoval Dušan Kovařík a díky tomu si odnesl skleněnou kuželku. Další turnaj se uskuteční v termínu 1. a 2. listopadu.- OBSAZOVAČKA.

Výsledky turnaje - ZDE

Váš Xbowling team – bowling Žižkov

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb