Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

V Třinecké devítce vítězí Petr Bittala

Po druhé koronavirové pauze se opět povedlo probudit Třineckou devítku 5. hracím dnem. Předehrávka padla na středu 9. 12. 2020, kdy se sešlo 20 bowlinguchtivých hráčů. Mohlo být o dva hráče víc, ale Tondu z Krnova zradila po krutých mrazivých nocích autobaterie a druhého zas zdravotní indispozice.

V předehrávce se nejvíce blýskl Petr Bittala (Ø 231,50), který si své první místo uhájil i v neděli. Druhý se prokoulel Michal Poprocký (Ø 218,67), ale v neděli se mezi tyto dva borce prodřel dobrým závěrem Tonda Ulička (Ø 227,50), který atakoval první místo. Škoda těch 24 bodíků, které mu scházely na onu zlatou příčku, které už jednou dosáhl. Bramboru zahrál Zygmunt Kokurowski (Ø 215,50), který chtěl sesadit svými dvěma restarty úřadujícího Petra Bittalu, ale marně. Pátý skončil Lubomír Bojko (Ø 214,83)

V neděli 13. 12. 2020 se dostavilo 16 hráčů, většina z jiných měst, a hrálo se ve dvou rundách. Nejlépe zahrál Tonda Ulička a Velmi dobře koulel i Marcel Maťaťa (Ø 213,67), který vykoulel poslední hrou první 300 Třinecké devítky 2020.

Ve statistikách se jako nejlepší žena zapsala Agáta Valíčková (Ø 197,50) na 13. místě.

A nyní celková tabulka. Na prvním místě už zapustil kořeny Petr Bittala, avšak mu na záda už dýchá Michal Poprocký. Na třetí místo se vyšvihl Tonda Ulička, čtvrté místo okupuje Bohuš Smolon a na pátém místě vysedává Tomáš Kubát.

Šťastná plechovka odmítla vydat svůj obsah (vylosovaný nához činil 277), a tak celá hodnota obsahu (řádově 680 Kč(s) ), míří do dalšího již posledního kola.

A na závěr je už raritou připomenout datum posledního hracího dne. Tuto informaci ale zatím sdělit s jistotou nemůžeme. Koronavirus si dělá v České republice co chce a s vidinou dalšího uzavření center je zatím 6. hrací den devítky v nedohlednu. Plánujeme ho zahrát v 2. týdnu ledna 2021, ale toť otázka, zda bude možnost. Nicméně Vás budeme s předstihem informovat.

PS: Přejeme všem klidné prožití Vánočních svátků a vše nej do nového (snad lepšího) roku 2021.

Petr Bittala

Výsledky turnaje – ZDE

Průběžné pořadí série – ZDE

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb