V turnaji MKK Opava cup řádil Martin Orálek

1. - 3. místo

Organizátoři z RAKETY BOWLING připravili v neděli 23.2.2020 další bowlingový turnaj, kde i shozená devítka znamenala strike. K turnaji se dostavilo 42 účastníků, především z Opavska a Ostravska, ale i Polska. Na postup mezi finálovou dvanáctku bylo nutné nahrát průměr na 4 hry 219 bodů, což se mnoha favoritům nepovedlo. O vynikající výkony ve velice silné konkurenci nebyla nouze.

V kvalifikaci se nejlépe dařilo největšímu favoritu Martinu Orálkovi, který začal turnaj dvěma třístovkami a s obrovskou převahou v kvalifikaci zvítězil. Kvalifikací prošel výborně i Matěj Vojkovský a Václav Bařina.

Svou skvělou jízdu zopakoval Martin Orálek také ve finále, kde opět s naprostou jistotou zvítězil. Odnesl si navíc cenu pro vítěze kvalifikace a cenu za nejvyšší nához turnaje. Celkově dosáhl průměru na jednu hru 268 bodů. Stříbrná medaile putovala do rukou Patrika Hřivny a poprvé se na bedně ocitl také překvapivě Kamil Vala (3.).  O pouhé 2 kuželky za ním skončil Lukáš Straka (4.), před Václavem Bařinou (5.) a Rostislavem Lakomým (6.). Na dalších místech se seřadili hráči v pořadí, Tomáš Frydrych (7.), Matěj Vojkovský (8.), Andrzej Bednarz (9.), Roman Jenšovský (10.) a Jan Lakomý (11.). Nejlepší ženou se stala Kateřina Hejdučková starší, když celkově obsadila 12. místo.

Po dvou letošních turnajích turnajové série Raketa cup 2020 je zatím ve vedení Orálek před Bařinou a Jenšovským.

Další turnaj jednotlivců proběhne v Raketě bowling v neděli 22. března, pod názvem TRANSA cup 2020. Turnaje jsou určeny pro širokou veřejnost a na ty nejlepší čekají hodnotné ceny. Zájemci se mohou přihlásit u bowlera RAKETY BOWLING na tel. 553 710 090 nebo v obsazovačce – ZDE.