Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

V turnaji zvítězil Michal Janovský a kufr vyhrál Jirka Hájek

Ve čtvrtek 9.7. se na Zličíně za účasti 50 hráčů konal 5. turnaj BBO NejKUFRY.cz devítka, kde je vždy hlavní losovanou cenou cestovní zavazadlo od NejKUFRY.cz. Kvalifikaci vyhrál Pepa Colon (760) a jako třiatřicátý postupoval po odstoupení Pavla Vrtišky Ondra Chlouba (574). Dvě semifinálové hry vyřadily polovinu hráčů a šestnáct lepších postoupilo do finále na dvě hry. V turnaji zvítězil Michal Janovský (585), druhé místo obsadil Pepa Vlček (549) a třetí Pepa Bočan (536). Do desátého místa se umístili Honza Kolář st., Albert Jarovský, Jára Maňásek, Pepa Colon, Tonda Matějka, Irča Straková a Michal Chrdle. Cenu pro nejlepší ženu převzala Irča Straková a lepší ze dvou juniorek byla Emička Ondráčková před Adélkou Chrdlovou. Během turnaje padly 4 třístovky, první tři oceněné stovkou, čtvrtá pivem – Pepa Colon (2x), Bob Ondráček, Pepa Vlček. Zde je fotogalerie a BBO video.

Průběžné pořadí série po 5. turnaji: Albert Jarovský, Irča Straková, Jára Maňásek, Pepa Colon, Tonda Matějka, Bob Ondráček, Michal Janovský, Michal Chrdle, Kája Šípek, Pepa Vlček.

Červencový BBO bodovací žebříček (pořadí k 10.7.): Michal Janovský (A), Dušan Závladský (B), Pepa Vlček (C), Ivanka Bočanová (D), Petr Vácha (E), Pavel Pavlis (F).

Po kvalifikaci proběhlo tradiční losování cen a šťastné plechovky s 1000,-, hlavní cenu – cestovní kufr si odváží Jirka Hájek a o plechovku se za nához 203 podělili Pavel Javůrek a Dáša Vaněčková.

Děkujeme generálnímu partnerovi série Pavlovi Divišovi a hráčům za účast, na Zličíně se na vás budeme těšit na 6. BBO NejKUFRY.cz devítce 21.7. (netradičně v úterý) - obsazovačka, nebo ještě předtím 16.7. na BBO dvojicích.

Výsledky turnaje – ZDE

Průběžné pořadí série – ZDE

BBO žebříček – červenec – ZDE

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb