V únoru vítězí na ULICI Pavel Vrzal

Ve středu 20.2.2019 proběhl na centru Best Bowling druhý amatérský turnaj z série „ULICE Best Bowling“, který je šitý na míru hráčům s výkonnosti do 160 až 170. Na únorovém turnaji bylo 26 účastníků mezi nimiž byla poprvé partička z Kazína a objevil se zde i předloňský Ladislav Lázslo Švec, který se na Ulici objevil po roční pauze.

Hrálo se o 20 postupových míst a z kvalifikace nepostupovali pouze dva hráči. Pro finále si dobrou pozici za umístění na špici kvalifikace vytvořili Ivan Kober, Ladislav Švec, Míra Malec a do rolí favorita mimo výše tří jmenovaných samozřejmě patřil i loňský šampion Andrej Paračka.

Nakonec se z vítězství radoval Pavel Vrzal, který se do čela vyhoupl závěrečným výkonem 253, přestože v předposlední hře mu patřila až sedmá pozice. Druhé místo vybojovala Alena Sovová a třetí se umístil Ivan Kober, v TOP 7 si zapózovali Schön, Mára, Javůrek, Malec. Podrobné výsledky hráčů s pozičními body, dle kterých se určuje pořadí a umístění na turnaji, naleznete níže v příloze.

PS: Příští turnaj se hraje 20. března 2019. Obsazovačka na tento turnaj je již otevřena na www.obsazovacky.cz.