Expres zprávy

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

V září nás čekají Mistrovství regionů

Vážení přátelé a milovníci bowlingu. Jsme optimisté a věříme, že „DOBA COVIDOVÉHO TEMNA“ se pomalu chýlí ke konci. Ano, víme, že situace stále není dobrá a ideální, ale přesto všechno se díváme vstříc lepším zítřkům našeho společnou soužití. Covidová epidemie nás sice stále omezuje, ale nezakazuje nám hrát bowling. Podzimní sezóna ABL se již připravuje (tímto prosíme všechny organizátory, aby začali posílat složení svých skupin a termíny HD) a my máme připravenou bowlingovou událost měsíce září 2021.

V týdnu od 20. do 26. září 2021 se uskuteční v sedmi centrech naší republiky Mistrovství regionů. Stejně, jako předchozí dvě, pořadáme toto mistrovství ve spolupráci s Českou bowlingovou asociací. I tento regionální šampionát je OPEN, tzn., že se jej opět mohou zúčastnit všichni hráči bowlingu. I ti, kteří ABL nehrají. Opět budou 3 základní kategorie, základní a dvě vedlejší, P190 a P165, vždy samostaně muži a ženy. Pro zařazení do konkrétní výkonnostní kategorie je rozhodující průměr hráče ve sportovním žebříčku (případně turnajovém žebříčku) k prvnímu dni sezóny, tedy k 1.7.2021.  

SPORTOVNÍ žebříček k 1.7.2021 – ZDE

TURNAJOVÝ žebříček k 1.7.2012 – ZDE

Vše je již přpravené a nám zbývá jediné, doladit s pořadateli termíny jednotlivých rund a připravit obsazovačky. PROPOZICE si můžete přečíst a prostudovat, když kliknete ZDE.

Závěrem naší pozvánky si Vám dovolujeme popřát krásný zbytek léta a těšíme se na brzké shledání s Vámi na bowlingových rozbězích.

Váš BowlingWeb Team

 

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb