Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Václav Rác potvrdil svou suverenitu v sérii

 

Jedenáctým turnajem pokračovala série Sprinter 2022/23. Tréninkový turnaj, kde se škrtá jedna nejhorší hra, se hrál 8. března za účasti 51 hráčů.

Hrálo se na stejném mazacím modelu jako áčkový turnaj POPO series a spousta hráčů měla mazací model ještě v krvi. Toho zřejmě využil Václav Rác a po výkonech 233, 213, 245, 226 suverénně vítězí s finálovým součtem 917 bodů. Druhé místo s 872 body vybojovala Irena Straková, třetí se umístil s 849 body Albert Jarovský. Do TOP 7 nejlepších a oceňovaných se vtěsnali Petr Horáček, Bohuslav Ondráček, Ondřej Michal a Ondřej Trojek.

Ve vedlejších kategoriích si ocenění vybojovali:

-Nejlepší senior 65+, Josef Vlček

-Nejlepší junior, Julie Rácová

Podrobné výsledky s nezapočítávanou nejnižší hrou naleznete v přílohách.

Díky partnerství firmy POPO se sérií Sprinter, se opět losovala tři čísla (47,31,11) a volné starty na spřízněné turnaje. Dle umístění a pořadí na březnovém Sprinterovi, mají start zdarma na březnovém Prague POPO Cup – Filip Jiránek, Zdeněk Hrobský a volný start na dubnovém turnaji Sprinter – Josef Vlček.

ŽEBŘÍČEK CELOROČNÍHO POŘADÍ: v němž se hraje o finanční ceny až do 10 místa doznal drobných změn, neb se podruhé odečítalo. V boji se o zlatou minci v hodnotě 5000 Kč, od Numismatika POPO Třeboň je ale již jasno. Václav Rác se 755 body v celoročním pořadí potvrzuje svou suverenitu. Na druhém místě je nově Irena Straková s 658 body, třetí je Josef Colon s 632 body. Žebříček naleznete v přílohách.

Příští turnaj Sprinter se hraje 20. dubna, obsazovačka a volná místa >> zde.

Výsledky turnaje – ZDE

Průběžné pořadí série – ZDE

 

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb