Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Václav Rác vítězí na únorovém Sprinterovi

Tréninkový turnaj Sprinter, který se hraje na různých mazacích modelech a zabere minimum volného času má za sebou druhé finále.

KVALIFIKACE: se hrála na konci ledna na středním mazacím modelu a byla velmi slušně obsazena. Účastnilo se jí 46 hráčů a startovnímu poli vévodila po čtyřech hrách Renáta Košatová. Na druhém místě kvalifikace figuroval Jan Švácha, třetí v pořadí byl Josef Colon a do finále postupovalo 24 nejlepších.

FINÁLE se hrálo již na krátkém mazacím modelu dne 5. února a zde kraloval Václav Rác, který po výkonech 212, 218, 248 a připočítávané průměrové hře 203 zvítězil (celkem 881b). Druhé místo s čtyřbodovým odstupem (873b) vybojoval Jan Kolář a třetí v pořadí se s 859 body Irena Straková. Podrobné výsledky turnaje s výkony, včetně započítávané finálové hry dle průměru z kvalifikace naleznete v příloze.

ŽEBŘÍČEK celoročního pořadí vede Irena Straková s 174 body. Na druhém místě je Antonín Matějka (162b) před Josefem Colonem (159b).

KVALIFIKACE na BŘEZNOVÉ finále rozehrána:
Ještě ve středu 5.2. 2020 se rozehrála kvalifikace na březnové finále. Účast byla opět velmi slušná a čtyřiceti čtyř člennému startovnímu poli vévodí s průměrem 231,25 po čtyřech hrách Jan Kolář ml. Na druhém místě kvalifikace je Irena Staková, třetí v pořadí se umístil Aleš Drábek. Do březnového finále postupuje opět 24 nejlepších, výsledky kvalifikace jsou v příloze.

FOTOGALERIE:
- foto 1, tři nejlepší na 2. turnaji (zleva Kolář, Rác, Straková)

- foto 2, hráči z TOP 7 na 4 až 7. místě (zleva Matějka, Sovová, Colon, Nejezchleba)

Výsledky turnaje

Žebříček celoročního hodnocení

Nová kvalifikace 

Sdílet na facebooku
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb