VÁNOČNÍ bowlingový turnaj jednotlivců

Poslední adventní neděli přivítal bowling v Raketě 29 hráčů a hráček. Konal se zde poslední letošní turnaj jednotlivců, kde i 9 shozených kuželek znamenalo strike.  Celý turnaj provázela už příjemná předvánoční atmosféra.

Kvalifikaci vyhrál Matěj Vojkovský, před Kateřinou Hejdučkovou starší a Pavlem Hrabcem mladším. Na pokoření hranice 300 bodů se nečekalo dlouho. Jako první zaznamenal tento výkon už v kvalifikaci Vojkovský a po něm tento výkon zopakoval také Hrabec.

Ve finále tento perfekt game zaznamenal Vojkovský ještě 3 x a s průměrem 284,5 bodů na 1 hru z celkových osmi nedal ostatním šanci a bezpečně v tomto turnaji zvítězil. Stříbro si odnesl novopečený otec Radovan Uher a bronz získal Ondřej Kurka.

Další místa obsadili, Pavel Hrabec (4.), Martin Orálek (5.), Andrzej Bednarz (6.) a Kateřina Hejdučková ml. (7.), která obdržela cenu pro nejlepší ženu. Dále se umístili Jan Filuš st. (8.), Anna Filušová (9.), Jan Filuš ml. (10.), Kateřina Hejdučková st. (11.) a Daniel Benna (12.).

Závěrem byla vyhodnocena celá letošní série osmi turnajů Raketa cup 2022, kde si prvních šest hráčů odneslo zajímavou finanční prémii. Letošním vítězem se stal poprvé Ondřej Kurka o pouhý bod před Janem Filušem starším a Kateřinou Hejdučkovou starší. Lídr série Roman Jenšovský klesl díky své nechtěné neúčasti v tomto turnaji až na 4.místo.

Všichni zájemci se už můžou těšit na novoroční bowlingový turnaj jednotlivců. Ten se uskuteční v neděli 15. ledna. Přihlášky přebírá bowler RAKETY BOWLING na tel. 553 710 090 nebo přímo na obsazovačce na www.raketabowling.cz .