Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Vánoční "VoKoule" pro dvojici František Čermák a Dalibor Polívka

V neděli 12. prosince se v benešovském S-centru odehrál tradiční Vánoční turnaj dvojic (VoKoule) 2021. Hrálo se opět o vánoční ozdoby a turnaj si přijelo zahrát celkem 18 dvojic. Hrálo se novým systémem " baker " ( hráči se pravidelně střídají po každém framu ). Do semifinále postupovalo 12 dvojic a finále si zahrálo 6 nejlepších. Pro poslední dvojici po kvalifikaci ( Jana Šimečková a Radek Melda ) a první nepostupující pár do finále ( Radek Slabý a Martin Kučera ) byl připraven "vánoční smajlík".

Z vítězství se nakonec radovali František Čermák a Dalibor Polívka před kladenskou dvojicí Notaxa Ondřej Kvasnička a Tomáš Mračko. Třetí místo vybojovala brněnská dvojka Mykola Fufalko a Ondřej Surán. Čtvrtí skončili Vladimír Volčko s Milanem Samkem. Pátí byli Jaroslav Butal st. s Františkem Spilkou a finále si zahráli i Gusta Horník s Davidem Rumlem.

Všem hráčům a hráčkám děkuji za hojnou účast a pěknou předvánoční atmosféru. Přeji Vám pohodové Vánoce a šťastný Nový rok 2022. Budu se na Vás těšit i v příštím roce na viděnou. V Scentru Benešov se budou hrát opět dvě bowlingové série. S jistotou Bowling cz tour a druhá série bude buď tradiční Ferdinand devítka anebo nově Ferdinand dvojice.

Foto č.1 zleva: Tomáš Mračko, Ondřej Kvasnička, František Čermák, Dalibor Polívka, Ondřej Surán a Mykola Fufalko

Foto č.2: Mykola Fufalko a Ondřej Surán

Foto č.3: Radek Slabý a Martin Kučera

Foto č.4: Radek Melda a Jana Šimečková

Výsledky turnaje – ZDE

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb