Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Vašek Nedbálek s Milanem Šteffkem st. vítězí na krátkém mazání

Ve středu 1.5. se v chomutovském Strikelandu odehrál na krátkém mazání 11. turnaj BBO dvojic. Zúčastnilo se 17 dvojic a 10 z nich postupovalo do finále, z prvního místa Olda Pour s Kájou Růžičkou a z desátého Dana a František Kubíkovi. Následovaly čtyři finálové hry s pátou připočítávanou hrou průměrovou. V turnaji zvítězili Vašek Nedbálek s Milanem Šteffkem st., druzí skončili Standa Bernášek s Romanem Fiskem a třetí Olda Pour s Kájou Růžičkou. V oceňované šestce se dále umístili Jirka Borovec s Pavlem Divišem, Michal Chrdle s Pavlem Pavlisem a Petra a Jára Maňáskovi. Za nejvyšší nához 226 byli oceněni Vašek Nedbálek s Milanem Šteffkem st. Zde je fotogalerie.

CP dvojic po 11. turnaji: Standa Bernášek s Romanem Fiskem (293 b), Olda Pour s Kájou Růžičkou (267 b), Lumír Horčička s Lukášem Roučkou (216 b), Dáša a Jirka Stulíkovi (201 b).

CP jednotlivců po 11. turnaji: Standa Bernášek, Roman Fisek (oba 293 b), Olda Pour (275 b), Kája Růžička (267 b).

Děkujeme mamince Pavly Žáčkové za dovezené dobroty pro všechny hráče. V Chomutově se na vás budeme těšit nejen na 12. BBO dvojicích 29.5. - obsazovačka, ale také 12.5. na BBO NejKUFRY devítce, 20.5. na BBO devítkových dvojicích a 26.5. na BBO Kassas CXS tour.

Výsledky turnaje – ZDE

Průběžné pořadí dvojic – ZDE

Průběžné pořadí jednotlivců – ZDE

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb