Vašek Sálášek získal double na Rubínové devítce

V sobotu 21.8.2021 se odehrála další Rubínová devítka na centrum Bowling Darts Rubín. Do turnaje nám vstoupilo 13 hráčů/ček a hned tři hráči si dali restart díky volné kapacitě v rundě. Na začátku se chceme ještě jednou omluvit za technické problémy v průběhu druhé rundy a všem hráčům děkujeme za pochopení a opět skvělou atmosféru.

Vítězem kvalifikace se stal se součtem 1203 bodů Marek Škrabal. Druhé místo obsadil David Svák se součtem 1141 bodů a třetí místo obsadil Jiří Pryček se součtem 1120 bodů. Pánové skvělá práce a gratulace. Do finále nám ještě postupuje hned trojice žen Mirka Růžičková, Lenka Kričinská a Verča Dufková, které tak budou bojovat i nejlepší ženu. Osmičku postupujících doplnil ještě Vašek Salášek a Jiří Radil.

Po první hře se vedení ujal Vašek Salášek s náhozem 245 bodů, druhý byl Marek Škrabal s náhozem 237 bodů a třetí David Svák s náhozem 227 bodů. Nejlepší žena po první hře byla Lenka Kričinská s náhozem 206 bodů. Druhá hra nepřinesla mezi muži žádné změny a vítězství si pohlídal Vašek Salášek s celkovým součtem 510 bodů. Druhou pozici bral Marek Škrabal se součtem 466 bodů. Jak je už zvykem, Mára ceny předává dál. Ceny za druhé místo a celkově třetí v pořadí tak bere David Svák se součtem 426 bodů. Konečně ceny za třetí místo ukořistil do své moci Jirka Pryček s finálovým součtem 420 bodů. Nejlepší ženou turnaje a celkově čtvrtá nejlepší byla Mirka Růžičková s finálovým součtem 423 bodů. Všem oceněným velká gratulace.

Poslední zmínku bude mít Radim Šelle, který vyhrál hru VABANK o BANK a odnesl si krásných 480 korun.

Poslední turnaj letní Rubínové devítky má změnu termínu! Odehraje se v neděli 5.9.2021 - OBSAZOVAČKA. V sobotu náš tým Bowling Darts Rubín bude bojovat v Pardubicích v baráží o extraligu. Děkujeme za pochopení.