Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Vašík Kordulík ml. vítězem 12. turnaj BBO tour CXS

V neděli 4.2. se v chomutovském Strikelandu konal 12. turnaj BBO tour CXS. Hrálo se na dlouhém mazání, přijelo 27 hráčů a 20 z nich postupovalo do finále, z prvního místa Vašík Kordulík ml., z šestnáctého Jirka Holubička a z Desperada Vítek Jiřiště ml., Ríša Enders, Ivana Knotová a Jirka Borovec. V turnaji zvítězil Vašík Kordulík ml., druhé místo vybojoval František Kubík a třetí Anička Breindlová. Do desátého místa se poskládali Matěj Musil, Toník Nahodil, Jirka Květoň, Alena Endersová, Ríša Enders, Vítek Jiřiště ml. a Jirka Borovec. Nejlepší ženou byla Anička Breindlová před Alenou Endersovou a Zdenkou Pláničkovou, nejlepším seniorem Anička Breindlová před Jirkou Květoněm a Alenou Endersovou a juniorem Vítek Jiřiště ml. před Adámkem Kassasem. Za nejvyšší nához 268 byl oceněn Vašík Kordulík ml. Zde je fotogalerie.

Konečné celoroční pořadí: Dáša Stulíková (738 b), Toník Nahodil (734 b), Abdul Kassas (707 b), Jirka Stulík (706 b), František Kubík (698 b), Honza Jelínek (698 b), Ríša Enders (697 b), Vlasta Jiřiště (697 b), Vláďa Horňák (696 b), Jirka Květoň (682 b).

V Chomutově se na vás budeme těšit nejen na prvním turnaji nového ročníku BBO tour nyní pod názvem BBO Kassas CXS tour 3.3. - obsazovačka, ale také 12.2. na BBO devítkových dvojicích, 18.2. na BBO NejKUFRY devítce a 21.2. na BBO dvojicích.

Výsledky turnaje – ZDE

Konečné pořadí série – ZDE

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb